Logo üzerinde değişim isteği

Logo İstek - Logo üzerinde değişim isteği Sponsorlu Bağlantılar Selamlar, Arkadaşlar benım elimde logo var ama değişiklik yapılması gerekıyo yardım edebilecek varmıdır? Burda sadece değişecek Baran yazısının ABKA olarak değiştirilmesi yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim iyi ...

Str0m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Str0m

Yrd. Grafiker / Rize

Alt 28-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar,

Arkadaşlar benım elimde logo var ama değişiklik yapılması gerekıyo yardım edebilecek varmıdır?

Burda sadece değişecek Baran yazısının ABKA olarak değiştirilmesi yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 28-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Size Yardımcı Grafiker ünvanını kim layık gördü kendinizi grafiker olarak görüyorsanız inceleme kabilkiyetinizin yüksek olması lazım. Şu başlığı bi inceleyin: Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Bu mesajdan alıntı yap
alibabba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alibabba(30)

Grafiker / Aksaray

Alt 28-11-2011 #3
arkaşa aynen katılıyorum, madem bir işletme sahibisin yada her neyse ücretine mukabil logonu yaptırırsın hemde başka logolardan çalıntıda olmaz.
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 28-11-2011 #4
Baran bile yanlış...o değil bunu talep ederken bile insanın bi durup düşünmesi gerekir. şimdi kesin müşterisi istiyodur arkadaşın suçu yoktur, falanda filan cartta curt...
Bu mesajdan alıntı yap