Logo ve amblem tasarımı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Logo ve amblem tasarımı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Logo ve amblem tasarımı Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: inşaat tadilat ...

benb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

benb

Grafiker / İstanbul

Alt 27-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logo ve amblem tasarımı

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: inşaat tadilat tamirat işi yapan firmamıza logo ve amblem yaptırmak istiyoruz adresinden ulaşabilirsiniz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Logo ve amblem tasarımı - Türkiye Geneli - Logo ve amblem tasarımı - Türkiye Geneli ya da Logo ve amblem tasarımı - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Logo ve amblem tasarımı - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Logo ve amblem tasarımı - Türkiye Geneli | Logo ve amblem tasarımı - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

batuhansarica isimli Üye şimdilik offline konumundadır

batuhansarica

Grafiker / İstanbul

Alt 27-06-2011 #3
Grafikerler netteki logo ve amblem tasarım konulu işiniz ile ilgili freelance grafıker olarak işlerinizi yapmak istiyorum . Sizinle irtibata geçebilecegim bir ileştişim bilgisi geçerseniz sevinirim . Gerek baskılar olsun gerekirse dijital baskı kısmı olsun bu konulardada yardımcı olabılır . Deneyim bilgim ve işlerin nasıl çıkacagı hakkında bilgim vardır . İşleriniz konusunda sorunsuz şekılde sizinle çalışmak isterim .

Batuhan Sarıca
bariscan111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bariscan111

Grafiker / Yurtdışı

Alt 27-06-2011 #4
ilanınız için mail adrenize mail attım iyi günler
ozlem aslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozlem aslan

Grafiker / Ankara

Alt 27-06-2011 #5
ilanınızla ilgileniyorum