logo ve kartvizit çalışmaları (yorumlarınızı bekliyorum..)

Logo Tasarımları - logo ve kartvizit çalışmaları (yorumlarınızı bekliyorum..) ...

akk33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akk33

Grafiker / Mersin

Alt 17-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

öncelikler herkeze selamun aleyküm

aşağıda yaptığım logolar örnek olarak müşteriye göstermek amaçlı yaptım.. müşteri veteriner "özer" kısmı adamın soy ismi "vet" te veterinerlikten geliyor...
ikisini birleştir dedi bende böyle birşey düşündüm sizce nasıl _?

bu ise benim kendime:cool1: yaptığım kartvizit daha doğrusu ilk başta katalog ile başladım ondan sonra kartvizite döndüm ve şuan kartvizit olarak düşünüyorum...
yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 17-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ak grafik tasarım iyi olmuşta telefon numarası feci rahatsız ediyor logolara gelince veterineri çağrışırmıyor ve estetik olarakda olmamış kullandığın renkler kontrast renkler olmuş ve bunları hemen hemen aynı değerde kullandığın için göz yoruyo üzerinde daha çalışmalısın bence kolay gelsin

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 17-08-2007 #3
Logolar için biraz daha çalışmalısın bencede. ak grafik hoş olmuş da, iletişim bilgileri eksik geldi bana mail adresi de olmalı ve tel çok küçülmeli... Ayrıca sınırlarınızı aşın yazısını kaldırınca daha bir zarif durur gibi geliyo... ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 17-08-2007 #4
3. logo fena diil ama yinede özervet olmamış kartvizitinde de çok renk cümbüşü var bence
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 17-08-2007 #5
Ben senin ilk zamanlardaki tasarımlarınıda biliyorum ahmet logo ve kartvizit çalışmaları (yorumlarınızı bekliyorum..) . Onlar nerdeee bu ak tasarıma yaptığın görsel nerede. Çok iyi gidiyorsun. Güzel hoşuma gitti bu çalışman aynı azimle devam durmak yok çalışmaya logo ve kartvizit çalışmaları (yorumlarınızı bekliyorum..) Ancak o ortadaki gökkuşağı gibi renkli olanı daha kalın ve daha yumuşak çizgiler ile yap ve ayrıca ovallik birden bitmesin bence logo ve kartvizit çalışmaları (yorumlarınızı bekliyorum..) Alttaki kahverengi olan çizgilerinde aralarındaki simetriyi bence bozma daha düzenli bir çalışma olarak incelenir ara boşluklarına lafım... Birazda majestic in tavsiyelerini dinle renklerini tekrardan düzenle daha hoş bir görsel ile karşılacaksın =)

Saygılarımla..
Bu mesajdan alıntı yap
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 17-08-2007 #6
akk33, öncelikle renk uyumunu halletmen gerekiyor diğer eleştirilerimi söylemeden önce. ama gökhan tekin nin söylediklerimi dikkatimi çekti.Eski çalışmalarını bilmiyorum ama bildiğimiz kadar kötü çalışmalarsa, bu çalışmalarına göre fark olduğuna eminim ve bu bakımdan tebrik ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
akk33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akk33

Grafiker / Mersin

Alt 18-08-2007 #7
Ben senin ilk zamanlardaki tasarımlarınıda biliyorum ahmet logo ve kartvizit çalışmaları (yorumlarınızı bekliyorum..) . Onlar nerdeee bu ak tasarıma yaptığın görsel nerede. Çok iyi gidiyorsun. Güzel hoşuma gitti bu çalışman aynı azimle devam durmak yok çalışmaya logo ve kartvizit çalışmaları (yorumlarınızı bekliyorum..) Ancak o ortadaki gökkuşağı gibi renkli olanı daha kalın ve daha yumuşak çizgiler ile yap ve ayrıca ovallik birden bitmesin bence logo ve kartvizit çalışmaları (yorumlarınızı bekliyorum..) Alttaki kahverengi olan çizgilerinde aralarındaki simetriyi bence bozma daha düzenli bir çalışma olarak incelenir ara boşluklarına lafım... Birazda majestic in tavsiyelerini dinle renklerini tekrardan düzenle daha hoş bir görsel ile karşılacaksın =)

Saygılarımla..
teşekkürler herkezin yorumu için bu grafikerlik alanında kendimi geliştirmeye devam edeceğim... gökhan abimin de dediği gibi ilk baştaki çalışmalarım çok kötüydü grafik tasarımı andırmıyordu açıkçası benim ilk ve en fazla takıldığım forum du bu "grafikerler.net" grafik tasarımdan bıkmıştım ve bu forumda ****** kişinin msn almıştım tanıştıktan sonra ona da yine aynı soruyu sormuştum "hayal gücümü nasıl geliştiririm...????" o da bana tek söz söyledi ve o kelimeyi " tasarım hayatımda hiç unutma" dedi.. hiç unutmayacağımı adım gibi eminim...." Nasıl Bakıyorsan Öyle Görürsün..." bu söz çok dikkatimi çekti ve bu sözden sonra kendimi çok daha fazla ilerletmem gerektiğini fark ettim...

herkezin yorumları için tekrar teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
yawbibirak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yawbibirak

Grafiker / Ankara

Alt 18-08-2007 #8
A.Slm logoları simgeyle destekleyerek biraz daha ugrasırsan ii işler cıkıcak...
Bu mesajdan alıntı yap
nese134 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nese134

Grafiker / İzmir

dosya kapagı yorumlarınızı bekliyorum

Alt 19-08-2007 #9
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 20-08-2007 #10
Usta GÜzel OlmuŞ Ama Sen Hangİ Programla Yapiyon Bu Grafİklerİ Bende Yapmak İstİyom
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
logo kartvizit calismalari