LOGO ve Kurumsal kimlik - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - LOGO ve Kurumsal kimlik - Ankara ...

gemis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gemis

Ressam / Ankara

Alt 25-11-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

LOGO ve Kurumsal kimlik

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: logo ve kurumsal kimlik tasarımı için uygun fiyatlı teklif verebilecek ve hızlı iş çıkaracak arkadaşlar iletişime geçebilirler.

Fatura
Irsaliye vb matbu evraklarda tasarlanan logoya göre düzenlenecektir.
Teşekkürler

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-11-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
LOGO ve Kurumsal kimlik - AnkaraLOGO ve Kurumsal kimlik - AnkaraLOGO ve Kurumsal kimlik - AnkaraLOGO ve Kurumsal kimlik - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

halil korkmazer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halil korkmazer

Grafiker / Balıkesir

Alt 26-11-2014 #3
kolay gelsin dostum mail atıldı bu kacıncı konun ama geri dönüş olmadı olumlu veya olumsuz cvp verirse sevinirim saygılar güncel mail atıyorum