logo ve kurumsal kimlik çalışması

Logo Tasarımları - logo ve kurumsal kimlik çalışması Sponsorlu Bağlantılar...

cocoko isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cocoko

Grafiker / İstanbul

Alt 11-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

alptekinenes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alptekinenes

Grafiker / Ankara

Alt 11-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fena bir çalışma değil renkleri daha soft kullanıp logo yu ön plana çıkarabilirsin bir dene istersen
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 11-10-2011 #3
fena bir çalışma değil renkleri daha soft kullanıp logo yu ön plana çıkarabilirsin bir dene istersen
fena bir çalışma değil mi bu arkadaş gayet standart bir elamanı almış koymuş ya da çizmiş font dersen allaha emanet
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 12-10-2011 #4
bir sigorta firmasına sanki bi yerden düşen bir adam figürü yapmışsın
bence o adamı koruyan ona güven veren bir logo yapsan anlamlı olur
Bu mesajdan alıntı yap

alptekinenes

Grafiker / Ankara

Alt 12-10-2011 #5
fena bir çalışma değil mi bu arkadaş gayet standart bir elamanı almış koymuş ya da çizmiş font dersen allaha emanet
şimdi aslında prof biri için vasat bir çalışma insanların düzeylerini bilemediğimiz için ve hevesleri için kırıcı olmak istemem ama zaten zamanla araştıracak farkına varacaktır.

Farklı bıçaklar kullanacak belki farklı ebatlara kaçmayı seçmeyi deneyecektir..
Fontları tanıyacak tipografi bilgisi edinecek. hard yada soft fontları kullanmayı hatta font ailesinin tüm elemanlarını kullanmayı deneyecek zamanla font da regular değil de light, semibol vs. kullanmaya başlayacak. logo ve kurumsal kimlik çalışması yeni olduğu belli ben de iğneleyici yorum yapmak istemedim. zaten grafiker ise bu yol da ilerlemek isteyen biriyse bunun farkına varacak bununla ilgili araştırmaya kendini adapte edecektir canım arkadaşım. tabi senin de benim de temennimiz işini güzel yapan başarılı grafikerler ile paylaşmak güzel yorumlar yazmak paylaşmak ama kendini geliştirmekte olan insanlara da yardımcı olmalıyız logo ve kurumsal kimlik çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

@l!

Grafiker / Konya

Alt 12-10-2011 #6
şimdi aslında prof biri için vasat bir çalışma insanların düzeylerini bilemediğimiz için ve hevesleri için kırıcı olmak istemem ama zaten zamanla araştıracak farkına varacaktır.

Farklı bıçaklar kullanacak belki farklı ebatlara kaçmayı seçmeyi deneyecektir..
Fontları tanıyacak tipografi bilgisi edinecek. hard yada soft fontları kullanmayı hatta font ailesinin tüm elemanlarını kullanmayı deneyecek zamanla font da regular değil de light, semibol vs. kullanmaya başlayacak. logo ve kurumsal kimlik çalışması yeni olduğu belli ben de iğneleyici yorum yapmak istemedim. zaten grafiker ise bu yol da ilerlemek isteyen biriyse bunun farkına varacak bununla ilgili araştırmaya kendini adapte edecektir canım arkadaşım. tabi senin de benim de temennimiz işini güzel yapan başarılı grafikerler ile paylaşmak güzel yorumlar yazmak paylaşmak ama kendini geliştirmekte olan insanlara da yardımcı olmalıyız logo ve kurumsal kimlik çalışması
haklısınız aslında ama çalışma kötü ise de bunu ona söylemek lazım bazen iğneleyici olmak eğer gerçekten bu mesleği yapmak istiyorsa onun daha çok çalışmasına ve daha farklı işler yapmasına neden olur logo ve kurumsal kimlik çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

alptekinenes

Grafiker / Ankara

Alt 12-10-2011 #7
haklısınız aslında ama çalışma kötü ise de bunu ona söylemek lazım bazen iğneleyici olmak eğer gerçekten bu mesleği yapmak istiyorsa onun daha çok çalışmasına ve daha farklı işler yapmasına neden olur logo ve kurumsal kimlik çalışması
tabi haklısın ama soğutmamak da gerekir logo ve kurumsal kimlik çalışması neden daha iyisi için uğraşmasın ki.. logo ve kurumsal kimlik çalışması)
Bu mesajdan alıntı yap

@l!

Grafiker / Konya

Alt 12-10-2011 #8
tabi haklısın ama soğutmamak da gerekir logo ve kurumsal kimlik çalışması neden daha iyisi için uğraşmasın ki.. logo ve kurumsal kimlik çalışması)
o zaman arkadaşımıza daha çok çalışmalısın ve standart çalışmalara kaçmaktansa direk aynısını taklit ederek hayal gücünü geliştirmelisin tavsiyesini vereyim logo ve kurumsal kimlik çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

alptekinenes

Grafiker / Ankara

Alt 12-10-2011 #9
o zaman arkadaşımıza daha çok çalışmalısın ve standart çalışmalara kaçmaktansa direk aynısını taklit ederek hayal gücünü geliştirmelisin tavsiyesini vereyim logo ve kurumsal kimlik çalışması
o olabilir =))
Bu mesajdan alıntı yap
cocoko isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cocoko

Grafiker / İstanbul

Alt 12-10-2011 #10
arkadaşlar ben de kendimi geliştirmek istediğim için daha çok iyi veya kötü olmuş gibilerinden yorumlar değil de .. ilk değil de sonrasında yaptığınız yorumlara ihtiyacım var... Amaç birilerinin iyi dediğine karşı çıkmak olmasın (ilk yapılan yorumlar).. burda sunulan çalışmalara yeni fikirler söylenip varsa hataları veya daha farklı yapması gerektiğini söylenmesinden yanayım... sonuçta burda toplanmamızın sebebi de budur diye düşünüyorum... çalışmam eksik olabilir gelişebilmek içinde alptekinenes'in dediği gibi yapıcı yorumlar alabilirsem sevinirim (sonrasında yaptığınız yorumlar)... bu çalışma yapmış olduğum ilk çalışma idi daha iyi ve güzel çalışmalarda görüşmek üzere yorumlarınız için teşekkürler....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları