LOGO VE MASKOT ÇİZİMİ - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - LOGO VE MASKOT ÇİZİMİ - Türkiye Geneli ...

benb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

benb

Grafiker / İstanbul

Alt 13-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

LOGO VE MASKOT ÇİZİMİ

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: merhaba arkadaşlar. bir projemiz var ve bu projede maskot ve logoya ihtiyacımz var ..

Ayrıntılar:

tamirat ve tadilat yapan bir firmamıza logo ve maskot lazım
Ücret tekliflerinizi, çalışmalarınızla beraber, iletişim ekleyerek PM atınız..
Proje Bilgileri:
Proje dünyada 1 ilke imza atacağından referansınızda sağlam bir yer tutucaktır. türkiyede tek olan bir projedir.
İşi alıcak arkadaşa ayrıntılı bir şekilde sonradan bilgi verilecektir.

İlginiz için çok teşekkür ederim

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları LOGO VE MASKOT  ÇİZİMİ - Türkiye Geneli - LOGO VE MASKOT  ÇİZİMİ - Türkiye Geneli ya da LOGO VE MASKOT  ÇİZİMİ - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | LOGO VE MASKOT  ÇİZİMİ - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
LOGO VE MASKOT  ÇİZİMİ - Türkiye Geneli | LOGO VE MASKOT  ÇİZİMİ - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

selcuk bilek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcuk bilek

Grafiker / Tekirdağ

Alt 14-09-2011 #3

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Program/Seviye: ilüstrator- başlangıç
freehand - başlangıç
indesing - başlangıç
Photoshop - ileri seviye

İş deneyimi ve içeriği: İş deneyimi ve içeriği:4 yıllık fotoğrafçılık tecübem, 3 aylıkta mikrosis eğitim merkezinden grafik tasarım eğitimi almış bulunmaktayım.. Kendimi geliştirmek istiyorum. Saat sorunum yoktur...

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Cep telefonum 7/24 açıktır... Grafik tasarım bölümünde okudum meslek lisesi mikrosis eğitim merkezinde grafik tasarım eğitimi aldım...

E-posta:*********

Telefon: *********
Semt: taksim