logo vuslat

Logo Tasarımları - logo vuslat Sponsorlu Bağlantılar çalışma bir dergi için düşünülmüştür. henüz irtibat bilgileri ve kampanya detayları eklenmemiştir. yorumlarınızı bekliyorum. çalışma bir derginin başka yerlerde reklamı olarak düşünülmüştür. klasik olarak eski bir sayısının konulması ...

logo vuslat
cesurmeneli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesurmeneli

Grafiker / İzmir

Alt 16-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

çalışma bir dergi için düşünülmüştür.
henüz irtibat bilgileri ve kampanya detayları eklenmemiştir.

yorumlarınızı bekliyorum.

logo vuslat
logo vuslat
logo vuslat

çalışma bir derginin başka yerlerde reklamı olarak düşünülmüştür. klasik olarak eski bir sayısının konulması düşünülebilir ama farklı yaklaşarak derginin şekli değil isminin hafızada kalıcı olması için sadece logo uzerinden reklam olmasını düşündüm. acaba yanlış bir yerde mi farklı düşündüm?
logoyuda yorumlarsanız sevinirim.
**henüz irtibat bilgileri ve kampanya detayları eklenmemiştir.

buda 2. çalışma 1.nin içinde
logo vuslat

???????????????
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"klasik olarak eski bir sayısının konulması düşünülebilir ama farklı yaklaşarak derginin şekli değil isminin hafızada kalıcı olması için sadece logo uzerinden reklam olmasını düşündüm"

Dergi şeklinin hafızada kalıcı etki bıraktığını bilmiyordum.

Logo?İrtibat bilgileri?Kampanya detayları?

Daha açık ifadelerle çalışmanızı ne amaçla yapıldığını anlatmanızda fayda var.Mesela "Dergi için logo çalışması".
Olumsuz bir yorum gibi düşünmeyin.Çalışmanıza neden yorum gelmemesinin sebebini açıklamaya çalıştım.
Bu mesajdan alıntı yap

cesurmeneli

Grafiker / İzmir

Alt 16-09-2008 #3
haklısın açıklama yetersiz. neyse bitince anlaşılır o zaman.
gereksiz bir paylaşım oldu galiba.
Bu mesajdan alıntı yap

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-09-2008 #4
Olumlu tarafından bakmak lazım.Bir dahaki paylaşımlarınızda çalışmayla ilgili bilgi verirken daha dikkatli olacaksınızdır.Yinede emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

cesurmeneli

Grafiker / İzmir

logo vuslat

Alt 16-09-2008 #5
daha onceden yanlış bi paylaşım oldu. paylaşımı anlaşılır kılmak için düzelttim ve yeniden paylaşıyorum.
logo islami çizgisi olan bir dergi için düşünülmüştür.

logo vuslat
Bu mesajdan alıntı yap

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-09-2008 #6
İlk aklıma gelen Minare ve Hilal şekillerinin tam anlaşılması için Hilal'i yarım gibi değilde tam Hilal olacak şekilde ama en önemlisi "V" harfini çağrışım yapacak şekilde düşünebilirsiniz.Minare'ye gelince bu haliyle anlaşılması zor olabilir.Kullanılması zorunlu değilse vazgeçebilirsiniz.İlla kullanmak niyetiniz varsa farklı şekilde denemelisiniz.Mesela yazının arka fonu şeklinde küçük,sade bir cami havası verilebilir.Zor tavsiyeler oldu sanırımlogo vuslat Ama her şekilde yarım Hilal'den vazgeçmenizi öneririm.Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çalışma, görsel, icin, logo, reklam, vuslat