Logo yapma programı, aaa logo, hd, videolu anlatım, + sesli, + link

Logo Tasarımları - Logo yapma programı, aaa logo, hd, videolu anlatım, + sesli, + link Sponsorlu Bağlantılar AAA LOGO NEDİR ? Oldukça güzel bir logo hazırlama programı. Web sayfanız için birbirinden farklı logoları kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Önceden hazırlanmış 100'den fazla hazır logo ve 8000'den fazla logolarda ...

egeozdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

egeozdmr(26)

Webmaster / İzmir

Alt 29-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

AAA LOGO NEDİR ?

Oldukça güzel bir logo hazırlama programı. Web sayfanız için birbirinden farklı logoları kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Önceden hazırlanmış 100'den fazla hazır logo ve 8000'den fazla logolarda kullanabileceğiniz objeler içeriyor

DOSYA BOYUTU

7MB

DOWNLOAD

http://www.aaa-logo.com/aaalogo120.exe

VİDEO

RESİM

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

egeozdmr(26)

Webmaster / İzmir

Alt 29-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yokmu yorum Logo yapma programı, aaa logo, hd, videolu anlatım, + sesli, + link
Bu mesajdan alıntı yap
gwmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gwmaster

Webmaster / Kocaeli

Alt 29-01-2011 #3
emegine sağlık aaa logo farklı olmuş (: PS Aİ'den şaşma derim
Bu mesajdan alıntı yap
TheKingLeon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TheKingLeon

Webmaster / Mersin

Alt 29-01-2011 #4
Böyle bir sitede, böyle bir paylasim yapmani yasina ve tecrübesizligine veriyorum Logo yapma programı, aaa logo, hd, videolu anlatım, + sesli, + link PS ve AI ögren bence. Yine emek harcamissin, emegine saglik.
Bu mesajdan alıntı yap

egeozdmr(26)

Webmaster / İzmir

Alt 29-01-2011 #5
Yasıma veriyorsun Logo yapma programı, aaa logo, hd, videolu anlatım, + sesli, + link Emek verdim istediğim programı kullanırım istediğim logoyu yaparım önemli olan paylaşmak Sen PS ve AI'da iyisin. Ben İse AAA Logoda beğenmediy sen yorum yapma.

KB Sert oldu ama
Bu mesajdan alıntı yap
TheKingLeon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TheKingLeon

Webmaster / Mersin

Alt 29-01-2011 #6
Yasıma veriyorsun Logo yapma programı, aaa logo, hd, videolu anlatım, + sesli, + link Emek verdim istediğim programı kullanırım istediğim logoyu yaparım önemli olan paylaşmak Sen PS ve AI'da iyisin. Ben İse AAA Logoda beğenmediy sen yorum yapma.

KB Sert oldu ama
Hevesini kirmak istememistim ama bak burda gördügün " abilerin " senin o gösterdigin "hazir" logolari kendileri ciziyorlar. Sen ise, birbirinden iyi grafikerlerin oldugu bir sitede kiytirik bir logo makerin nasil kullanilacagini anlatiyorsun birde üstüne terbiyesizlesiyorsun. Beni ilgilendirmez tabiki, hani programi kullaniyorsan kullan ama sagda solda 1-2 liraya logo yapiyorum diye gezmeyin.

Sende KB buda biraz sert oldu !
Bu mesajdan alıntı yap

egeozdmr(26)

Webmaster / İzmir

Alt 29-01-2011 #7
Ben iyi logo yapamiyorum burdaki abi veya kardeşimlerim benden iyi yapiyor html bilmek için Logo gerekmiyor zaten photo shop bilsen yeter. Benim photo shop kullanımım normal derecede sadece tanıtmak istedim. Eğer terbiyesizlik yaptıysam özür dilerim Logo yapma programı, aaa logo, hd, videolu anlatım, + sesli, + link
Bu mesajdan alıntı yap

egeozdmr(26)

Webmaster / İzmir

Alt 29-01-2011 #8
Ben sürekli paylaşımlar yapiyorum.Profilimdeki yaşım doğru değil 13 yaşındayım.
Bu mesajdan alıntı yap
menacan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

menacan

Grafiker / Yurtdışı

Alt 06-02-2011 #9
cocuk oyuncagi, cerez bi program bu,,,
Bu mesajdan alıntı yap
Ejder'Graphıc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ejder'Graphıc

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2011 #10
Grafikerler.net sitesine ilk kez giren bir meraklı kişi kahkaha atarak güler diye düşünüyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları