Logo Yapmak İster misiniz?

Sonuçlanan İlanlar - Logo Yapmak İster misiniz? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar, Bir arkadaşım tenis ile ilgili bir yer açacak bunun için bir logo ya ihtiyacı var benden istedi ama ben beceremedim logo yapımından anlayan arkadaşların yardımlarını saygılarımla ...

Alt 06-09-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar,
Bir arkadaşım tenis ile ilgili bir yer açacak bunun için bir logo ya ihtiyacı var benden istedi ama ben beceremedim logo yapımından anlayan arkadaşların yardımlarını saygılarımla rica ederim.

Konu : Tenis
Kullanılacak Harfler : PSK (Perihan Spor Kulübü)

Çalışmalarınızı PSD olarak bana gönderirseniz sevinirim. şimdiden emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ederim herkese iyi çalışmalar.

Benim system rapidshare adresine kapalı olduğu için bu adresten dosya indiremiyorum.
Özel mesaj ile iletişime geçebilir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Özkan TÜRK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özkan TÜRK(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ücretlimi yaptırmak istiyosun ücretsizmi !
modysns isimli Üye şimdilik offline konumundadır

modysns

Grafiker / Ankara

Alt 06-09-2007 #3
Emeğin karşılığını vereceğine eminim.
h.salma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h.salma(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2007 #4
Ücretle ilgili birşey göremedim Logo Yapmak İster misiniz? yalan yok ben yapmam :sanat::anlamsiz:
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-09-2007 #5
konu kapatılmıştır

Tags
logo yapmak istermisiniz, logo yapmak, ozel logo yapmak