Logo yaptırılacaktır - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Logo yaptırılacaktır - Türkiye Geneli ...

memati08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memati08

Eğitimci / Artvin

Alt 25-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logo yaptırılacaktır

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe photoshopu iyi kullanması yeterli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: yerel yayın yapacak olan sifirsekiz tv şeklindeki sitem için logo yaptırmak istiyorum ilgilenen arkadaşların yaptıkları işlerden bir kaç örnek ve istedikleri ücreti özel mesajla atarlarsa geri dönüş yapılacaktır.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Logo yaptırılacaktır - Türkiye GeneliLogo yaptırılacaktır - Türkiye GeneliLogo yaptırılacaktır - Türkiye GeneliLogo yaptırılacaktır - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

halil korkmazer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halil korkmazer

Grafiker / Balıkesir

Alt 26-11-2013 #3
hocam şu ilanların altına telde yazında insanların mailin geri dönececiğine ikna olsun neyse mail atıldı kolay gelsin
alidoganay06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alidoganay06

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 26-11-2013 #4
gsm olsa daha iyi olurdu bencede

halil korkmazer

Grafiker / Balıkesir

Alt 26-11-2013 #5
haklısınız bende aynı şeyi söledimm ama işi vereceklerde haklı şimdi çizim ve 2 resim bi araya getiren grafikerim die mail atıyor arıyor ama biz grafikerlerede de yazık oluyor bu şekilde
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-11-2013 #6
Yanız logo photoshopta çizilmez bilginiz olsun..
Sektörde işi bilen de bilmeyen de grafikerim diyor dolayısıyla logoyu ps de çizdirmeniz baskıda sıkıntılara neden olacaktır..

Konuya hakim olmanız açısından ufak bir brief..

halil korkmazer

Grafiker / Balıkesir

Alt 27-11-2013 #7
bu arkadaşımız daha ne istediğini bilmiyor bana öle bir mail attıki arkadaş nece konuşuyor bilemiyorum tel denilen bşy var tel verdik çaldırsa biz aricaz oda yok neyden kacınıyor bilemiyoruzki işi yap diyor yolla begenirsek para veririz olaya bak dünyanın basitliğine bakın arkadaş emek verilcek bu işe emek yazık bu işten eklmek yiyoz helalinden kazmak lazım
memati08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memati08

Eğitimci / Artvin

Alt 28-11-2013 #8
ben ne istediğimi biliyorum yalnız siz anlamamışsanız ona diyecek bir şeyim yok.insanlar logoyu niye yaptırır kimliklerini yansıtsın diye bende size benim istediğim logoda olmasını istediğim, insanlar görünce o logodan bir takım anlamlar çıkartsın diye mail attım.yukarıdaki mailinizde siz demişsiniz iki resmi bir araya getiren grafikerim diyor diye .grafikerlik bir yetenek işidir benden daha iyi bilirsiniz.siz ortaya bir şeyler dökmeye başlarsınız ve birlikte beyin fırtınası ile ortaya bir şeyler çıkartırız değilmi.zaten ben benim logom bu olacak rengi bu şu obje gibi kesin çizgilerim olsaydı böyle bir ilanı açmazdım.neticede onlarca mail atan arkadaşlarım oldu.hepsine dönüş yapmaya çalıştım.neticede ayırdığım bir bütçe var.o çerçevede bana ön çalışma gönderen arkadaşlarla sürekli bilgi paylaşıp ortaya bir şeyler çıkarmaya çalışıyoruz.kimsenin emeğini çalmak gibi bir niyetim de yok.bakarsın yaptığın tasarımı sitemde kullanmışsam gerekli yaptırımları uygulatırsın.herkesin kendine göre bir takım kuralları var kabül edenle devam edersiniz.neticede kuralları kabül için kimse kimseyi zorlamaz.siz belki uzun süredir bu işi yapıyor olabilirsiniz.ne istediğinizide bilebilirsiniz.kendinizi çok iyi ifade ediyorda olabilirsiniz.ben ilk defa bir logo yaptırıyorum.bu işlerde usul erkan nedir bilmiyor olabilirim.bu şekilde ne istediğini bilmiyor şeklinde itham bana göre profesyonelce değil.insanlar konuşarak orta yolu bulurlar diye inanıyorum.hem neticede buraya üye olan insanlar bana göre öyle emek hırsızlığı yapacak insanlar değil.neyse çok uzattım sanırım.ilginiz için teşekkür ederim.
Dore Creative isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dore Creative

Grafiker / İzmir

Alt 29-11-2013 #9
Mail gönderildi
erdemsimsek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemsimsek

Öğrenci (Grafik) / Osmaniye

Alt 14-12-2013 #10
mail gönderilmiştir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları