Logo yaptırmak istiyorum! - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Logo yaptırmak istiyorum! - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Logo yaptırmak istiyorum! Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar. Ayrıntıları iletişim kuran arkadaşlar ile görüşmek istiyorum. Bu ...

ahmetabi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetabi

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 22-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logo yaptırmak istiyorum!

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar. Ayrıntıları iletişim kuran arkadaşlar ile görüşmek istiyorum.

Bu konuda fiyat teklifi ve logo referansınızı gösterebilirmisiniz?

Teşekkür ederim

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Logo yaptırmak istiyorum! - Türkiye Geneli - Logo yaptırmak istiyorum! - Türkiye Geneli ya da Logo yaptırmak istiyorum! - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Logo yaptırmak istiyorum! - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Logo yaptırmak istiyorum! - Türkiye Geneli | Logo yaptırmak istiyorum! - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

tarzan45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarzan45

Grafiker / Manisa

Alt 22-03-2011 #3
Mail attım...
ahmetabi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetabi

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 24-03-2011 #4
Arkadaslar tesekkur ederim. Konu ile alakali gorusmeler yapilmistir.

iyi calismalar