Logo yaptırmak istiyoruz - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Logo yaptırmak istiyoruz - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Logo yaptırmak istiyoruz Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Czm grup firması olarak yönetimini devr aldıgımız derneğin logosunu yaptırmak istiyoruz. Konuyla alakalı acil ve ciddi dönüşlerinizi ...

quzucukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quzucukk

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logo yaptırmak istiyoruz

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Czm grup firması olarak yönetimini devr aldıgımız derneğin logosunu yaptırmak istiyoruz.
Konuyla alakalı acil ve ciddi dönüşlerinizi bekliyorum.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Logo yaptırmak istiyoruz - Türkiye GeneliLogo yaptırmak istiyoruz - Türkiye GeneliLogo yaptırmak istiyoruz - Türkiye GeneliLogo yaptırmak istiyoruz - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Aliye35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Aliye35

Grafiker / İzmir

Alt 22-01-2014 #3
Mail gönderildi, teşekkürler
Buketkolcak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Buketkolcak(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-01-2014 #4
..
merhaba
devr aldığınız derneğin logosunu istediğiniz gibi yapmaya çalışırım bunun için istediğiniz özellikleri renkleri yazabilir misiniz?
Efe Tatar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Efe Tatar

Webmaster / İzmir

Alt 25-01-2014 #5
Mail gönderildi.
adarda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adarda

Grafiker / Bursa

logo tasarımı

Alt 25-01-2014 #6
Forum kurallarını okumalıyım ki iş ilanına verilen telefon veya mail ile başvurmalıyım!

Merhaba;
Logo tasarımı ile ilgili çalışma yapabilirim. Bana gerekli bilgileri verirseniz(firma adı, sektör v.b.) hazırlayıp, sunumlandırabilirim.
İyi çalışmalar.
Caner0712 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Caner0712

Grafiker / Antalya

Alt 25-01-2014 #7
Forum kurallarını okumalıyım ki iş ilanına verilen telefon veya mail ile başvurmalıyım!
Merhaba;
Logo tasarımı ile ilgili çalışma yapabilirim. Bana Gerekli Olan Bilgileri verirseniz düşüm fiyata yapıp sunabilirim...
BBirol isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BBirol

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 25-01-2014 #8
Mail gönderdim
gevezebru isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gevezebru

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 26-01-2014 #9

Merhaba, ben güzel sanatlar grafik tasarımı 3.sınıf öğrencisiyim. Freelance çalışıyorum bi yandan. Sizle de çalışabiliriz yapılacak logo ile ilgili ayrıntıları konuşarak...
zarifeozcalik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zarifeozcalik

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2014 #10

Logo tasarımı ile ilgili çalışma yapabilirim. Bana gerekli bilgileri verirseniz(firma adı, sektör v.b.) hazırlayıp, size gönderebilirim..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları