Logo yardım

Logo Tasarımları - Logo yardım Sponsorlu Bağlantılar Yeni bir şirket için bi çalışma yapmam istendi ama bu işte yeni olduğum için aklıma birşey gelmiyor tıkandım kaldım.. Yaptığım ilk tasarım altta bana biraz düşüncelerinizle yardım edebilir ...

Logo yardım
meleqk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meleqk

Yrd. Grafiker / Bursa

Dosya22

Logo yardım

Alt 29-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni bir şirket için bi çalışma yapmam istendi ama bu işte yeni olduğum için aklıma birşey gelmiyor tıkandım kaldım.. Yaptığım ilk tasarım altta bana biraz düşüncelerinizle yardım edebilir misiniz Logo yardım ? (Sizden bana yeni bi logo yapmanızı istemiyorum sadece bi kaç fikir sunmanızı bekliyorum) Teşekkürler Logo yardım

Logo yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 29-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Fikrim şudur ki, 3M logosu tadında basit bold ve düz bir şekilde kullanıma gidilmesi..İllalki eciş bücüş, iç içe geçen çalışmalar olmasına gerek yok. Oturaklı kendinden emin karakteri olan bir çalışma olur..Firma yetkilisiyle bunu konuşmalısınız.
Bu mesajdan alıntı yap
meleqk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meleqk

Yrd. Grafiker / Bursa

Alt 29-12-2011 #3
Fikrim şudur ki, 3M logosu tadında basit bold ve düz bir şekilde kullanıma gidilmesi..İllalki eciş bücüş, iç içe geçen çalışmalar olmasına gerek yok. Oturaklı kendinden emin karakteri olan bir çalışma olur..Firma yetkilisiyle bunu konuşmalısınız.
Fikrinizi söylediğiniz için teşekkürler .. Yetkiliyle görüşücem bu konuyu
Bu mesajdan alıntı yap