Logo Yarışmasına katıldığım 3 logo

Logo Tasarımları - Logo Yarışmasına katıldığım 3 logo ...

enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 26-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

DMİ Logo yarışması için hazırladığım 3 tane logo...
yorumlar sizden !!!

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 26-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk once logonun ne ile ilgili olduğunu açıklasaydın daha rahat yorum yapacaktım ama üçü arasında bi seçim yapacaksam 3. olurdu galiba 1. ve 2. tvlerdeki hava durumu haberlerinin ikonu durumunda bence bunları logo olarak değilde bi ikon yarşmasına gonder 1. olurlar şaka tabiki ama işin aslı ilk ikide logo sıfatı yok 3 numara olur ama alternatif logo çalış cunku ilk ikisi elenir diye düşünüyorum tebrikler emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
AliAkgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AliAkgun

Hiç Biri / Ankara

Alt 27-01-2009 #3
> herkesin emegine saygımız sonsuz ama sanki ilk 10 daki eserlerden daha iyileri son sıralarda var gibi...
Bu mesajdan alıntı yap
AliAkgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AliAkgun

Hiç Biri / Ankara

Alt 27-01-2009 #4
> Bunlarda benim Devlet Meteoroloji Işleri Logo yarışmasi için hazırladığım çalışmalarım...

Benim favoromdi...

Hiç ümidim olmayan ancak 31ncilik alan çalışmam...

> Yorumlarinizi bekliyorum arkadaslar...
> Buarada 1ncinin çıkmadiği yarışmada mansiyona hak kazanan ve ilk 50 ye giren çalışmaları gormak isterseniz asağıdaki linkten ulaşabilirsiniz...

Sınav ve İhale İlanları - Meteoroloji Genel Müdürlüğü

...
Bu mesajdan alıntı yap
macscream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macscream(31)

Grafiker / Ankara

Alt 27-01-2009 #5
İlginç bi yarışma daha yaşadık Logo Yarışmasına katıldığım 3 logo işte buda benim eserimdi... Yorum bekliyorum Lütfen.

Bu mesajdan alıntı yap
dowakizashi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dowakizashi(34)

Webmaster / Ankara

Alt 27-01-2009 #6
Ewet bu turkiyede katıldığım ikinci yarışma bi 3. yü kaldıramıyacağım....
Bunlarda benden... kesinlikle sonlardan başa doğru güzelleşen logolar var...
Tabi yada bende göz yok Logo Yarışmasına katıldığım 3 logo
1
2
3

cevaplarınızı bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Onur DAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur DAL(36)

Eğitimci / Tokat

Alt 27-01-2009 #7
Bunlarda benim çalışmarım sergilenmeye değer bile bulunmamışlar. Takdir sizin arkadaşlar...

Bu mesajdan alıntı yap
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 27-01-2009 #8
daha önce 2300 eserin katıldığı bir üniversite logo yarışmasında mansiyon 2. si olmuştum... şimdi bu yarışmada 400 küsür eserin arasında dereceye bile giremememe şaşırdım açıkçası.. kaldiki mansiyon alanlar yada ilk 50deki logoları görünce hayal kırıklığına uğradım resmen.. logo yarışmalarına katılmayacam artık, fikirlerimiz sömürülüyor bedavaya... bu kadar az bir katılım olmasını daha tecrübeli arkadaşların logo yarışmalarındaki bu kötü tecrübelerine bağlıyorum, hakeden hiçbir zaman kazanamıyor malesef. Bu konu altında verilen logoların hepsi de o listede yer alması gereken kaliteli çalışmalar bence... bu yarışma adil olmadı bence.
Bu mesajdan alıntı yap
macscream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macscream(31)

Grafiker / Ankara

Alt 27-01-2009 #9
daha önce 2300 eserin katıldığı bir üniversite logo yarışmasında mansiyon 2. si olmuştum... şimdi bu yarışmada 400 küsür eserin arasında dereceye bile giremememe şaşırdım açıkçası.. kaldiki mansiyon alanlar yada ilk 50deki logoları görünce hayal kırıklığına uğradım resmen.. logo yarışmalarına katılmayacam artık, fikirlerimiz sömürülüyor bedavaya... bu kadar az bir katılım olmasını daha tecrübeli arkadaşların logo yarışmalarındaki bu kötü tecrübelerine bağlıyorum, hakeden hiçbir zaman kazanamıyor malesef. Bu konu altında verilen logoların hepsi de o listede yer alması gereken kaliteli çalışmalar bence... bu yarışma adil olmadı bence.
Kesinlikle sonuna kadar katılıyorum, ilk 5 logoya baktıkça gülüyorum, kim seçmiş, nasıl seçmiş, niye seçmiş. Logo Yarışmasına katıldığım 3 logo Tamam arkadaşların emeklerine saygımız var ama biraz insaf bana aynı kötü logoları seçmişler gibi geldi. Kazanan arkadaşlardan tekrar tekrar özür dilerim sonuçta bi emek verilmiş yapılmış ama 600 küsür kişide aynı emeği verdi keşke mansiyon alan logoları görünce adil olduğuna kanaat getirebilseydim.. Logo Yarışmasına katıldığım 3 logo
Bu mesajdan alıntı yap
gokhanba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokhanba

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2009 #10
Arkadaslar bu logo hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim?
Bu logo 38. sıradadır, hak ettigi yerdemidir daha yukarılardamı olmalıdır yoksa bu listede işi yokmudur? Sizce 1-630 arasında hangi sırada olmalıdır?
Değerlendirir ve eleştirirseniz cok sevinirim.
RapidShare: Easy Filehosting
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
katildigim, logo, yarismasina