Logo Yükleyerek Para Kazandıran Siteler

Logo Tasarımları - Logo Yükleyerek Para Kazandıran Siteler Sponsorlu Bağlantılar Logo Yükleyerek Para Kazandıran Siteler hakkında bilginiz var mı? En güvenilir olanları hangileri?...

gercekogretmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gercekogretmen

Grafiker / Samsun

Alt 17-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logo Yükleyerek Para Kazandıran Siteler hakkında bilginiz var mı? En güvenilir olanları hangileri?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tnrhbk37 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tnrhbk37

Grafiker / Kastamonu

Alt 17-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
grapybuy var bildigim Logo Yükleyerek Para Kazandıran Siteler
Bu mesajdan alıntı yap
womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 17-05-2012 #3
graphicriver.net var.. bundan 7-8 ay önce müşterim tarafından beğenilmeyen bir logoyu yüklemiştim. şu ana kadar 3 kere satın alınmış, toplamda 150 liraya yakın bir getirisi olmuş. bu siteden satış yapıp ev-araba parası kazanan da var ama logo satarak zor. çünkü herkes logosunun özgün ve sadece kendisi tarafından kullanılmasını ister. logoyu sadece bir kere ve tüm haklarıyla satan siteler de var, ama bunların istedikleri ücretler de çok fahiş oluyor genelde ve talep görmüyor.

incelemek istersen:
Logo Templates - E Letter Logo Template | GraphicRiver
Bu mesajdan alıntı yap
nakrugu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nakrugu

Grafiker / İstanbul

Alt 25-11-2012 #4
graphicriver.net var.. bundan 7-8 ay önce müşterim tarafından beğenilmeyen bir logoyu yüklemiştim. şu ana kadar 3 kere satın alınmış, toplamda 150 liraya yakın bir getirisi olmuş. bu siteden satış yapıp ev-araba parası kazanan da var ama logo satarak zor. çünkü herkes logosunun özgün ve sadece kendisi tarafından kullanılmasını ister. logoyu sadece bir kere ve tüm haklarıyla satan siteler de var, ama bunların istedikleri ücretler de çok fahiş oluyor genelde ve talep görmüyor.

incelemek istersen:
Logo Templates - E Letter Logo Template | GraphicRiver
graphicriver'a ben de takiliyorum ama cözemedim bi türlü.. yaptığım çalışmaları nasıl satışa sunabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap

nakrugu

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2013 #5
graphicriver'da çalısmayı nasıl listeye koyabilirim? anlatacak birisi var mı arkadaslar?
Bu mesajdan alıntı yap
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 09-01-2013 #6
graphicriver'da çalısmayı nasıl listeye koyabilirim? anlatacak birisi var mı arkadaslar?
hesap isminin olduğu yere fare ile gel, açılan menüden "upload" ı seç. Sırasıyla gelen formları doldur bu kadar Logo Yükleyerek Para Kazandıran Siteler işlem tamamlandı yazısından sonra site mod ları tarafından dosyan incelenecek, yayınlanmaya uygun görülürse yayınlanacaktır.

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap

nakrugu

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2013 #7
hesap isminin olduğu yere fare ile gel, açılan menüden "upload" ı seç. Sırasıyla gelen formları doldur bu kadar Logo Yükleyerek Para Kazandıran Siteler işlem tamamlandı yazısından sonra site mod ları tarafından dosyan incelenecek, yayınlanmaya uygun görülürse yayınlanacaktır.
menüde upload yok! upload'in menüde görünmesi icin önce depozito ücreti yatırmak gerekiyor anlasılan.. sen daha önce yaptigin calismayi orda satısa sundun mu kardes?
Bu mesajdan alıntı yap

BlueX

Arı Üye

Alt 09-01-2013 #8
menüde upload yok! upload'in menüde görünmesi icin önce depozito ücreti yatırmak gerekiyor anlasılan.. sen daha önce yaptigin calismayi orda satısa sundun mu kardes?
Depozito sadece bir dosya almak için gerekli. buyrun link . 2010 senesinde ilk çalışmayı gönderdim. 8-9 ay falan takıldım. Şuan themeforest için tasarım çalışıyorum.

DÜZELTME: Önce sitede tasarımcı olmak için link bu testi geçmen gerek. söylemeyi unutmuşum Logo Yükleyerek Para Kazandıran Siteler

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap

nakrugu

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2013 #9
Depozito sadece bir dosya almak için gerekli. buyrun link . 2010 senesinde ilk çalışmayı gönderdim. 8-9 ay falan takıldım. Şuan themeforest için tasarım çalışıyorum.

DÜZELTME: Önce sitede tasarımcı olmak için link bu testi geçmen gerek. söylemeyi unutmuşum Logo Yükleyerek Para Kazandıran Siteler
ingilizcem yetmiyor form sorularını cevaplamaya Logo Yükleyerek Para Kazandıran Siteler saol yine de yardımların icin.. senin calismalarinin liste linkini gönderirmisin bi bakim
Bu mesajdan alıntı yap

BlueX

Arı Üye

Alt 09-01-2013 #10
dediğim gibi sitede çok eski tasarımlarım var link

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları