Logo'da bilinmezlik..

Logo Tasarımları - Logo'da bilinmezlik.. Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba konuyu nereye açacağımı pek kestiremedim birazdda illüstratif bir görsel olduğundan..Görselini eklediğim logo çalışmasında nasıl yapıldığını anlamadığım bazı noktalar var mesela süt olduğunu düşündüğüm beyaz sıvı ya ...

Logo'da bilinmezlik..
nuriQocca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nuriQocca

Öğrenci (Grafik) / Bolu

Logo'da bilinmezlik..

Alt 03-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logo'da bilinmezlik..

Arkadaşlar merhaba konuyu nereye açacağımı pek kestiremedim birazdda illüstratif bir görsel olduğundan..Görselini eklediğim logo çalışmasında nasıl yapıldığını anlamadığım bazı noktalar var mesela süt olduğunu düşündüğüm beyaz sıvı ya nasıl şekil verebiliyorlar? :anlamadim:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

posezedes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

posezedes

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 04-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
splash dediğimiz hazır psd fontlarını kullanabilirsin gerisi brushlarla senin yeteneğine kalmış =)
Bu mesajdan alıntı yap
sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 05-10-2012 #3
gerekli olan şey basit önce pen tool sonra mesh tool ve sonra hayalgücü ve sabır.. piksel olarakta brush + boyama tekniği
Bu mesajdan alıntı yap
nuriQocca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nuriQocca

Öğrenci (Grafik) / Bolu

Alt 06-10-2012 #4
Teşekkür ederim arkadaşlar üzerinde denemeler yapmam lazım bayağı sağ olun Logo'da bilinmezlik..
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 06-10-2012 #5
Adobe illustrator / Mesh çalışmalarını incelemende fayda var.
Bu mesajdan alıntı yap