Logoda brush kullanımı ?

Graficafe - Logoda brush kullanımı ? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar kafama takılan bir soruyu sizle paylaşmak istiyorum logolarda değişik brushlar, brush kullanılır mı yada kullanılsa bile bir sakıncası mevcut mudur ?...

Logoda brush kullanımı ?
erkannz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkannz

Grafiker / İstanbul

Logoda brush kullanımı ?

Alt 24-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar kafama takılan bir soruyu sizle paylaşmak istiyorum logolarda değişik brushlar, brush kullanılır mı yada kullanılsa bile bir sakıncası mevcut mudur ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 25-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar kafama takılan bir soruyu sizle paylaşmak istiyorum logolarda değişik brushlar, brush kullanılır mı yada kullanılsa bile bir sakıncası mevcut mudur ?
Kullanabilirsiniz aslında ama tercihiniz logoların sade, anlaşılır ve amblem ile kullanılması daha kurumsal, daha ciddi duracak şekilde olmasından yana olmalı..

Tabi tercih meselesi.

Adobe Illustrator / Brush Dersleri / Creedwar
Bu mesajdan alıntı yap