Logoda Dikat edilmesi gerekenler easy stopp Motor Bikes

Logo Tasarımları - Logoda Dikat edilmesi gerekenler easy stopp Motor Bikes ...

Rkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rkan

Webmaster / Rize

Alt 08-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaslar bir logoda grafik ollarakdan motor kullandim motor ise hondanin bi ürünüdir honda markayi animsaticak seyleri sildim ama motor kenndisi satten honda oldugu belli oluyor bu bize sorun yapa billir mi arkadaslar ??

LOGO
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Madame isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Madame

Öğrenci (Grafik) / Diyarbakır

Alt 09-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Motoru degistirdigin icin yani bazi parcalari sildigin icin sorun cikacagini sanmiyorum.
Seni rencide etmek istemem asla, fakat bu logoyu kücülttügünde yani 2 cm lik bir boyuta kücülttügünde bu logonun isleyecegini düsünüyormusun?
Cok fazla detay var motorda. Kücük detaylardan kurtulmani tavsiye ederim.
Renkler güzel uyumlu.
Kolay gelsin ve iyi aksamlar...
Nurcan
Bu mesajdan alıntı yap

Rkan

Webmaster / Rize

Alt 09-11-2009 #3
Motoru degistirdigin icin yani bazi parcalari sildigin icin sorun cikacagini sanmiyorum.
Seni rencide etmek istemem asla, fakat bu logoyu kücülttügünde yani 2 cm lik bir boyuta kücülttügünde bu logonun isleyecegini düsünüyormusun?
Cok fazla detay var motorda. Kücük detaylardan kurtulmani tavsiye ederim.
Renkler güzel uyumlu.
Kolay gelsin ve iyi aksamlar...
Nurcan
estafurllah rencide degil bir yardim ollarak kabul ediyorum ama abim detay olmasini istemisdi ama bi kac parca sillmek zorundayim onunda farkindayim, ilerde sorun yapa billicek detaylari silicegim..

kesin cvp vere billicek arkadaslar vardir kesinlikle yardiminiza ihtiyacim var yardimci olurmisiniz ??
Bu mesajdan alıntı yap
Atlanturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atlanturk

Eğitimci / Konya

Alt 09-11-2009 #4
Logonun nerede kullanılacağını da belirtirseniz insanlara, daha iyi yardımcı olurlar sanırım. Eğer web'de kullanılacak ise sadece, bence iyi gibi. Tabi benden daha iyi arkadaşlar da var. Onların da fikrini dinlemelisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

Rkan

Webmaster / Rize

Alt 09-11-2009 #5
Logonun nerede kullanılacağını da belirtirseniz insanlara, daha iyi yardımcı olurlar sanırım. Eğer web'de kullanılacak ise sadece, bence iyi gibi. Tabi benden daha iyi arkadaşlar da var. Onların da fikrini dinlemelisiniz.
logolar sirket logosi buna benzer bi logodaha var ordada hummer jeppinle yapilmis logo bu motor alim satim yerinin logosi bide araba kiralama ise hummerle olan logo yani anlicaginiz heryerde kullanilcak
Bu mesajdan alıntı yap
graffi3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 09-11-2009 #6
arkadaşa katılıyorum.. sadece web için ise sorun olmaz ama kurumsal kimlik (kartvizit, zarf, antetli kağt vs.) gibi küçük boyutlarda kullanılacak ise baskıda sorun çıkabileceğini düşünüyorum. Ama motoru biraz daha stilize edip sadeleştirerek kullanabilirsiniz.. Kolay gelsin, başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

Rkan

Webmaster / Rize

Alt 09-11-2009 #7
arkadaşa katılıyorum.. sadece web için ise sorun olmaz ama kurumsal kimlik (kartvizit, zarf, antetli kağt vs.) gibi küçük boyutlarda kullanılacak ise baskıda sorun çıkabileceğini düşünüyorum. Ama motoru biraz daha stilize edip sadeleştirerek kullanabilirsiniz.. Kolay gelsin, başarılar...
arkadasim =) bu konu üzerinde 3 postingde cvp vermisim satten benim sordugum marka olayi markali motor markali arabayi kenndi logomda kullana billirmiyim yasal ollarakdan dikate alinmasi gerekenleri sordum

tskler cvplariniz icin Logoda Dikat edilmesi gerekenler easy stopp Motor Bikes kesin cvp alamadim ama ben
Bu mesajdan alıntı yap
wanatolia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wanatolia

Sanat Yn. / Bursa

Alt 14-11-2009 #8
logon harika tebrik ederim.
Bu mesajdan alıntı yap