Logoda kullanabileceğim tamamlayıcı renk

Logo Tasarımları - Logoda kullanabileceğim tamamlayıcı renk Sponsorlu Bağlantılar Altın yaldız rengi kullanmam gereken bir logo çalışıyorum. Logoda iki yada üç renk istiyorlar. Altın yaldızın yanında hangi renkleri kullanabilirim?...

hzlgtmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hzlgtmz

Grafiker / İstanbul

Dosya23

Alt 26-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Altın yaldız rengi kullanmam gereken bir logo çalışıyorum. Logoda iki yada üç renk istiyorlar. Altın yaldızın yanında hangi renkleri kullanabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İşin sektörüne ve logonuza göre değişebileceği kanaatindeyim.
Şimdilik tek renk olarak yada uydurma renklerle paylaşsanız, bakıp fikir versek? Logoda kullanabileceğim tamamlayıcı renk
Bu mesajdan alıntı yap

hzlgtmz

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2012 #3
Şuanda yapıyor olduğum için b şekilde fikir amaçlı ekliyorum. Bayan Tekstil üzerine bir firma böyle birşey istiyorlar ama renk seçimlerinde çok kararsız kaldım..

Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 26-09-2012 #4
Şuanda yapıyor olduğum için b şekilde fikir amaçlı ekliyorum. Bayan Tekstil üzerine bir firma böyle birşey istiyorlar ama renk seçimlerinde çok kararsız kaldım..

Kırmızı / Siyah
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 26-09-2012 #5
Bu çalışmaların rengi "altın yaldız"a benzemiyor, eğer bu renk kullanacaksanız biraz daha koyulaştırıp krem rengi zemin kullanabilirsiniz. Yok ben altın yaldız görünümü verebilirim derseniz kesinlikle siyah ...
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 26-09-2012 #6
yaldiz ise siyah zemin - vişne çürüğü - lacivert - %90 siyah, bordo tarzi renklerde sonuç alırsınız açık tonlarda yaldızdan verim alınmaz.
Bu mesajdan alıntı yap

hzlgtmz

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2012 #7
Bu çalışmaların rengi "altın yaldız"a benzemiyor, eğer bu renk kullanacaksanız biraz daha koyulaştırıp krem rengi zemin kullanabilirsiniz. Yok ben altın yaldız görünümü verebilirim derseniz kesinlikle siyah ...

Evet çalışmadaki renk altın yaldız değil. Altınyaldız baskı olacağı için tahmini bir renk verdim sadece görünmesi için. Yani bu durumda siyahı kullanmalıyım. Teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap