Logodaki çok yakın benzerlik.

Benzer Tasarımlar - Logodaki çok yakın benzerlik. ...

xcalibur35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xcalibur35

Matbaacı / Kars

Alt 14-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Logonun ait olduğu firma.

Grafikerler.net - Onur KARADAĞLI's Album: Kurumsal Kimlik - Picture

Rahatsızlık verdiği için bildirmek istedim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

selimArslanoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimArslanoğlu

Grafiker / Elazığ

Alt 14-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu işte ilham almak en doğal olay
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2010 #3
Cidden çok yakın ama; Onur KARADAĞLI olmasaydı "aaa tuuuh!" derdim. Düşünülemeyecek kadar özel bir uygulama değil. Ben de yapmıştım bazı çalışmaların çok çok benzerini.O zaman beğenmiştim sonradan çok gördüm çok varmış muadili. Olabiliyor, her zaman çok farklı düşünemiyoruz. Gerçekten yakın ama taklit olduğunu düşünmüyorum, Onur KARADAĞLI yapmaz.
Bu mesajdan alıntı yap
DeCuPe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeCuPe

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 14-01-2010 #4
Bu Logonun ait olduğu firma.

Grafikerler.net - Onur KARADAĞLI's Album: Kurumsal Kimlik - Picture

Rahatsızlık verdiği için bildirmek istedim.
Diger baslikta da yazilarinizi takip ettigim kadari ile burda olay bir yarisa donusmus.. Kim kimin acigini bulacak vs.. Ve bence bu hic hos degil..

Sayin efojanin dedigine katiliyorum.. Bu tur logolar bir yerden esinlenmeye gerek kalmadan yapilabilecek seyler.. Cok cok ozel bir logonun kopyasini bulmus edasi ile boyle bir paylasim yapmaniza anlam veremiyorum..

Kolay gelsin ...
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 14-01-2010 #5
Bence yağcılığa gerek yok arkadaş istisna diyede laf söylenmez diye bir kaide yok benceLogodaki çok yakın benzerlik.

Bu tarzda esinlenme olmaz düpedüz kopya çekmiş ve sadece haline gülüyorumLogodaki çok yakın benzerlik.
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2010 #6
Bence yağcılığa gerek yok arkadaş istisna diyede laf söylenmez diye bir kaide yok benceLogodaki çok yakın benzerlik.

Bu tarzda esinlenme olmaz düpedüz kopya çekmiş ve sadece haline gülüyorumLogodaki çok yakın benzerlik.
Sizin gibi niyeti belli sırıtık! insanların tepkisi sadece gülmek olur. Ben yanılmadığım için sevindim, güven güzel birşeydir. Siz biliyor musunuz "güven"i? İyidir, hoştur da kolay kolay oluşmaz. Oluştu mu da sizin gibi sırıtıklar sadece sırıtırken güvenen insan gözü kapalı "yok" der "bu böyledir"... Diliyorum siz bu kadar güvenemeyin kimseye çünkü güven ile yalakalığı karıştırıyorsunuz. Güvendiğiniz insanın ayaklarını öpmeye kalkarsınız; güven öyle birşey değil, el ayak öpmeye gerek yok!

Nefiss-Çikolata Ambalaj Tasarımı / Dilara GENÇYILMAZ
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 14-01-2010 #7
Sizin gibi niyeti belli sırıtık! insanların tepkisi sadece gülmek olur. Ben yanılmadığım için sevindim, güven güzel birşeydir. Siz biliyor musunuz "güven"i? İyidir, hoştur da kolay kolay oluşmaz. Oluştu mu da sizin gibi sırıtıklar sadece sırıtırken güvenen insan gözü kapalı "yok" der "bu böyledir"... Diliyorum siz bu kadar güvenemeyin kimseye çünkü güven ile yalakalığı karıştırıyorsunuz. Güvendiğiniz insanın ayaklarını öpmeye kalkarsınız; güven öyle birşey değil, el ayak öpmeye gerek yok!
[/url]
Pardon ama lafım size değildi vede sizin konuya bakış açınız yukarda belirtmişiniz vede sizi belirtmemiştim ama ne yazıkki hemen lafı kendinize yorumlamışınız.

Güven sözcüğünü unutalıda belki yıllar belki bir ömür oldu benim için güvenebileceğim kimse yok bu halimlede iyiyim biliyomusunuzLogodaki çok yakın benzerlik.

Ne güzel işte siz hayata herkeze güvenerek herşeye güzel olarak bakıyorsunuz keşke sizin gibi bende bakabilsem ama ne yazıkki yapamıyorum artık neyse sıkıntı verdimse üzgünüm size hayatınızda başarılar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2010 #8
Pardon ama lafım size değildi vede sizin konuya bakış açınız yukarda belirtmişiniz vede sizi belirtmemiştim ama ne yazıkki hemen lafı kendinize yorumlamışınız.

Güven sözcüğünü unutalıda belki yıllar belki bir ömür oldu benim için güvenebileceğim kimse yok bu halimlede iyiyim biliyomusunuzLogodaki çok yakın benzerlik.

Ne güzel işte siz hayata herkeze güvenerek herşeye güzel olarak bakıyorsunuz keşke sizin gibi bende bakabilsem ama ne yazıkki yapamıyorum artık neyse sıkıntı verdimse üzgünüm size hayatınızda başarılar dilerim.
Güvenebileceğiniz insanlar hep olsun inşallah. Kırıcı olduysam özür dilerim ben de. Söylediklerinizi üstüme alınmadım aslında. ( üstüme alındığım halden ben korktum şimdi, ne yazardım acaba? )Neyse; olay tatlıya bağlandı. Canımız sağ olsun.
Bu mesajdan alıntı yap
selimArslanoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimArslanoğlu

Grafiker / Elazığ

Alt 14-01-2010 #9

kimeydi ya sözünüz!!! lütfen forumda yorum yaparken isim kullanınız burda kimse kimse kimsenin yağcısı değildir Unutmayınki yağcılığın sonu ayakcılıktır.
aynı zamanda her grafikerin esinlendiği kopya çektiği yada taklit ettiği mutlaka bir iş vardır yaptığınız işlerde kullandığınız görsel öğeleri sizmi çizdiniz sizmi çektiniz hayır ordan burdan kullandınız o halde buda kopya ve taklit lütfen bundan sonra yorumlarınızda cuvaldızı ilk kendinize batırınız ve yaptığınız işleri gözden geçiriniz bu tür rolleri oynamayınız saygılarımla....
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 14-01-2010 #10

Aynı firmanın kurumsal sunum devamı: Bakın iyi yada kötü ama tasarımcının kimin olduğu yazıyor..

Bakın sizin verdiğiniz örnek tasarımcı adı yazmıyor.. Çünkü ekip işi bu tasarımların tasarımcıları yok dolayısıyla isim yazmıyor, en son tasarım bana aittir ki orda ki hata da ismin yanlış yere yazılması.

Ayrıca: bu iş 2007 yılında yapıldı, oldukça kapsamlı bir sunum şeklinde hazırlandı ozman ki çalıştığım ajansta yaklaşık 12 kişi vardı bu işe parmağı değmeyen yok, ben sadece bana ait kısımlarını pdf olarak alabildim sunum şeklini bozmadan burda yayınladım..

Çalışmaların altında isimler olduğu için, ayrıca bu iş benim değildir diye not düşme me gerek var mı? Ama siz günümüz paparazzileri gibi alıp elinize makası orasını kes burasını kes alsana montajla güzel bi magazin haberi şeklinde sununca, ya da okuma alışkanlığınız olmadığı için, ya da "Onur KARADAĞLI'nın hatasını yakaladım oleyyyy yupppii" gibi sevinç içinde boğuldunuğuzdan bir anda konuyu açıvermişsiniz..
Canınız Sağolsun..

"Hiç bir başarısı olmayan şahıslar, başkalarının başarısızlıklarıyla avunurlar"
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları