Logodaki Eksiklik, Abartı, Olmamış Dediğiniz Yerler Varmı Sevgili Meslektaşlarım

Logo Tasarımları - Logodaki Eksiklik, Abartı, Olmamış Dediğiniz Yerler Varmı Sevgili Meslektaşlarım Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Sevgili Grafikerler.net Üyesi Grafik Arkadaşlarım; Logo ile ilgili görüş, fikir, ekleme , çıkarma vb. konularında duygu ve düşünceleriniz benim için çok önemli... Bu konuda Güzel, Duygu ve ...

Logodaki Eksiklik, Abartı, Olmamış Dediğiniz Yerler Varmı Sevgili Meslektaşlarım
SuC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SuC

Matbaacı / Aksaray

Alt 16-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Sevgili Grafikerler.net Üyesi Grafik Arkadaşlarım;
Logo ile ilgili görüş, fikir, ekleme , çıkarma vb. konularında duygu ve düşünceleriniz benim için çok önemli...

Bu konuda Güzel, Duygu ve Düşüncelerinizi Yazarsanız Minnettar Kalırım
İyi Çalışmalar Dilerim.

'' Bu İsim ve Logo Yazılım, Matbaacılık Sektöründe Kullanılmaktadır.''

[IMG]Logodaki Eksiklik, Abartı, Olmamış Dediğiniz Yerler Varmı Sevgili Meslektaşlarım[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

inatbir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

inatbir

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 16-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok başarılı bir çalışma
Bu mesajdan alıntı yap

SuC

Matbaacı / Aksaray

Dosya19
Alt 19-06-2012 #3
inatbir; Teşekkürler Konu Güncel Görüşlerinizi bekliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Yontucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yontucu(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2012 #4
Genel olarak güzel çalışma, tebrik ederim.

Ancak takıldığım bir iki yer oldu. espaslar biraz daha az olsa nasıl olurdu ve atın arkadaki iki bacak üst üste geldiği için mi çok kaba duruyor ?
Bu mesajdan alıntı yap

SuC

Matbaacı / Aksaray

Alt 19-06-2012 #5
aslında at bizim için bir çok alanda problem oluyor genel konsept bozmadan çıkarmayı düşünüyoruz Çünkü; siyesi vs. gibi alanlarda kullanıldığını gördük buda simgenin başka yerlere çekilmesinden rahatsızlığımız var yorumunuz için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 19-06-2012 #6
Bence bu çizimde at konusu önemli. Resimdeki at bildiğimiz atlardan çok midilliye benziyor ve bayrak orantısız, at ve bayrak üzerinde değişikliklere gitmenizi tavsiye edebilirim ...
Bu mesajdan alıntı yap
b4nN3dX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

b4nN3dX

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 06-07-2012 #7
Farklı bir font daha kaliteli ve ciddi gösterebilir logoyu
Bu mesajdan alıntı yap