Logolarım Nasıl ? Berk ÖZTOPRAK

Logo Tasarımları - Logolarım Nasıl ? Berk ÖZTOPRAK ...

berkojan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berkojan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 05-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar,

Sitemde bir portfolyo sayfası oluşturdum sizdende bakmanızı istiyorum. Görüşleriniz benim için önemli kötü olsun iyi olsun farketmez. Görüşlere açığım nede olsa bir grafiker her zaman yorumlara açık olması gerekir. Kendimi daha profesyonel grafiker görmüyorum çünkü değilim. Sadece söylemek istedim.

Logolar:

Not: Önceki konum yetkili tarafından düzeltilince kendi mesajımı düzenleyemedim o yüzden bu konumu açtım. Özel Mesaj atamadığım için söyleyemedim. Önceki konum silinirse daha iyi olur.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

musdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musdemir(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
daha çok çalışmak lazım kardeşş.. yinede fena değil
Bu mesajdan alıntı yap

berkojan

Alt 05-03-2011 #3
daha çok çalışmak lazım kardeşş.. yinede fena değil
teşekkürler hocam..
Bu mesajdan alıntı yap
tscakir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tscakir

Öğrenci (Diğer) / Tokat

Alt 05-03-2011 #4
kullanmış olduğunuz renklere maviye aşık oldugunuzu gorebiliyorum Logolarım Nasıl ? Berk ÖZTOPRAK doğrusu font seçimleriniz ve photshopstyle-gradientlar gayet güzel oturmuş. çalışmalarını farklı renklerle hatta bunları bir arada kullanarak yaparsan daha güzel çalışmalar ortaya çıkacaktır. çalışmalarının vektör resim ağırlıklı olmaması da başka bir güzel yanın. bu yetenğini devam ettir.
Bu mesajdan alıntı yap
X-TÜRK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

X-TÜRK

Öğrenci (Grafik) / Rize

Alt 05-03-2011 #5
Ellerine sağlık hepsi de güzel .. EQhh artık bize de öğretirsin Logolarım Nasıl ? Berk ÖZTOPRAK
Bu mesajdan alıntı yap

berkojan

Alt 05-03-2011 #6
kullanmış olduğunuz renklere maviye aşık oldugunuzu gorebiliyorum Logolarım Nasıl ? Berk ÖZTOPRAK doğrusu font seçimleriniz ve photshopstyle-gradientlar gayet güzel oturmuş. çalışmalarını farklı renklerle hatta bunları bir arada kullanarak yaparsan daha güzel çalışmalar ortaya çıkacaktır. çalışmalarının vektör resim ağırlıklı olmaması da başka bir güzel yanın. bu yetenğini devam ettir.
evet biraz maviye aşıklığım var Logolarım Nasıl ? Berk ÖZTOPRAK dediklerinide uygulucam hocam. vektör çalışmamın nedeni çalışamamam Logolarım Nasıl ? Berk ÖZTOPRAK pen tool fazla kullanamıyorum az az bir şeyler yapıorum onlarıda düzenleyerek bir şeyler çıkartıyorum ortaya Logolarım Nasıl ? Berk ÖZTOPRAK yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Ellerine sağlık hepsi de güzel .. Ehh artık bize de öğretirsin Logolarım Nasıl ? Berk ÖZTOPRAK
teşekkürler hocam. öğretiriz hocam ayıpsın Logolarım Nasıl ? Berk ÖZTOPRAK yeterki sizler isteyin Logolarım Nasıl ? Berk ÖZTOPRAK ama bu aralar dersler yüzünden pek ilgilenemiyorum o yüzden en yakın zamanda bir şeyler yapıcam.
Bu mesajdan alıntı yap