Logom nasıl olmalı acaba yardım lütfen.

Logo Tasarımları - Logom nasıl olmalı acaba yardım lütfen. Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar mobilya üzerine mağaza açıyorum.Fakat logomu kafamda canlandıramadım yardımcı olursanız sevinirim.İsim SEVİNÇ MOBİLYA veya SEVİNÇ CONCEPT olacak.Tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler....

fth3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fth3

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar mobilya üzerine mağaza açıyorum.Fakat logomu kafamda canlandıramadım yardımcı olursanız sevinirim.İsim SEVİNÇ MOBİLYA veya SEVİNÇ CONCEPT olacak.Tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hmtgrphc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hmtgrphc

Grafiker / Elazığ

Alt 23-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence bir kere isimde sorun var değismelisin bu tarz seylerden kurtulmalı bir yerin büyümesi bile o isimden belli eder diye düsünüyorum, illede isim bu olacak dersen bir sey diyemem lakin CONCEPT ekleme direk mobilya eklemen daha ili olur iyice bak yaptığın isle ilgili firmaların sirketlerin v.s nasıl ne sekilde yapmıs ya mobilyacı ol ya tasarımcı derim bırak herkes kendi isini yapsın. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap