Logom Türkçenin Zaferi

Logo Tasarımları - Logom Türkçenin Zaferi Sponsorlu Bağlantılar Sitem için yaptığım bir logo, tenkitlerinizi bekliyorum arkadaşlar....

Logom Türkçenin Zaferi
ALİ KARAKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ALİ KARAKAN

Eğitimci / Şanlı urfa

Logom Türkçenin Zaferi

Alt 18-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sitem için yaptığım bir logo, tenkitlerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Logom Türkçenin Zaferi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

darkdevill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 18-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence olmamış neden derseniz türkçenin zaferinden çok çocuklara hitap eden bir oyun sitesi veya oyuncak firması mı desem öyle olmuş renkli renkli hoş olmamış bana sorarsan bilen birilerine yaptır hem sen kazan hem o kazansın birde komple çizimden bahsediyorsanız o logo değilde banner olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
ByELİTE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ByELİTE

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-05-2009 #3
ya ben pek olarak anlamıyorum ama seni kırmak gibi olmasın ben bunu logo dan çok banner e çok benzettim ki banner olarak yapsanda biraz basit olmuş bence öle güzel bi siteye daha şahane bişi yapabilirsin yinede ellerine sağlık..SAYGILAR
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 19-05-2009 #4
bu bir header olabilir logo değil
Bu mesajdan alıntı yap
ahmet sarıoğulları isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmet sarıoğulları

Grafiker / Çanakkale

Alt 19-05-2009 #5
logo olmadıgı kesin
banner kesinlikle ....
Bu mesajdan alıntı yap

ALİ KARAKAN

Eğitimci / Şanlı urfa

Alt 19-05-2009 #6
Teşekkürler arkadaşlar fikirlerinizi her zaman dikkate almışımdır. Bu site bana çok şey öğretti. Banner konusunda haklısınız. Çevremdeki arkadaşlar da renkli bi şey olsun deyince böyle bir şey aklıma gelmişti. İlköğretim öğrencilerine hitaben hazırlandığı için sitem, böyle düşünmüştüm. Yorumlarınız için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2009 #7
Kesinlikle bir logo değil... Logom Türkçenin Zaferi Bu mantığa hayranım hakkaten ilkokul öğrencilerine hazırlandı diye resmiyetsiz olmak zorunda mı .. dikkatsiz çalışılmalı mı ? .. Öyleyse hiçbir çikolota gofret dondurma ekiter ve ambalaj çalışmaları kurumsal renklerde olmayıp rengarenk ve gülen suratlarla dolu olmalıydı.. Evet evet bu bir banner.. Logo demeniz bir hata.. logoda fotograf kullanmak.. Kesinlikle onaylamadığım birşey.. bu kadar çok detay çizim.. Bence logo inceleyin birazcık .. yinede emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 22-05-2009 #8
logo olmadığı tamam da bir de başlıkla içerik arasında bir çelişki var
mevlana yerine yunus emre görselini kullanman daha uygun olur
çünki mevlana eserlerini arapça ve farsça kaleme almıştır.
yunus emre ise tamamen türkçe eserler vermiştir.
karaman oğlu mehmet bey görselini es geçmeyin derim
Bu mesajdan alıntı yap
yok2504 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yok2504

Grafiker / Denizli

Alt 22-05-2009 #9
daha klasik ve pastel renklerle daha iyi olabilir.
hitap ettiğiniz kitleyle tasarım birbirinin tersi görünümünde
Bu mesajdan alıntı yap

ALİ KARAKAN

Eğitimci / Şanlı urfa

Alt 22-05-2009 #10
Kesinlikle bir logo değil... Logom Türkçenin Zaferi Bu mantığa hayranım hakkaten ilkokul öğrencilerine hazırlandı diye resmiyetsiz olmak zorunda mı .. dikkatsiz çalışılmalı mı ? .. Öyleyse hiçbir çikolota gofret dondurma ekiter ve ambalaj çalışmaları kurumsal renklerde olmayıp rengarenk ve gülen suratlarla dolu olmalıydı.. Evet evet bu bir banner.. Logo demeniz bir hata.. logoda fotograf kullanmak.. Kesinlikle onaylamadığım birşey.. bu kadar çok detay çizim.. Bence logo inceleyin birazcık .. yinede emeğinize sağlık..
Dilara hanım, böyle çalışmalara banner dendiğini bilmediğim için logo demeyi uygun buldum. Bir logo nasıl olur, onu bilmeyecek kadar cahil değiliz çok şükür. Ayrıca bir site için düzenlenmiş banner çalışmasıyla, boğazlara hitab eden çikolata, şeker gibi yiyecekleri kıyaslamanız yanlış bence. Çocuklar bir çikolatanın kabının rengine falan bakmazlar, onlar için önemli olan şey kabın içindeki çikolataya bir an evvel ulaşmaktır. Ben ise branşımla ilgili bir site yapıp öğrencilerimi bilgilendirmeyi amaçladım. Tabi öğrenci milletini böyle bir siteye çekebilmek önemli. Yani çikolata gibi kolay olmuyor malesef. İyi günler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları