logoma yardımcı olabilirmisiniz

Logo Tasarımları - logoma yardımcı olabilirmisiniz Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar benim logo için yardımcı olurmusunuz lütfen altay grafik yada altay reklam ajansı ilgilenlere tşk...

idocan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

idocan

Grafiker / Batman

Alt 05-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar benim logo için yardımcı olurmusunuz lütfen altay grafik yada altay reklam ajansı ilgilenlere tşk
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dogukan2002_01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dogukan2002_01

Grafiker / Adana

Alt 05-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eğer bir çalışma yapıp eklersen yapıcı eleştiri ve yorumlarla logoyu şekillendirebilirsin. yok sıfırdan bir logo yapın diyorsanız ilan bölümüne konu açıp belli bir ücretle yaptırabilirsiniz. mesleğinizde de grafiker yazıyor logo çizebilirsiniz heralde
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 05-03-2010 #3
Neden olmasın? "tamamen duygusal" sebeplerle ben yardımcı olayım. havale ya da posta çeki kabul ediyorum.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
tarzan45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarzan45

Grafiker / Manisa

Alt 05-03-2010 #4
http://www.grafikerler.net/simge-reklam-t75591.html

daha geçen hafta tartışmıştık bu meseleyi. Tekrar size de cevap yazmak istemediğimden ekteki linke bakmanızı öneriyorum...

Ayrıca reklam ajansı olarak ortaya çıkıp da kendi logosunu tasarlamak konusunda yardım istemenin nasıl derin bir paradoks olduğunu da anlayabilmiş değilim. Müşteriniz logo istediğinde nasıl yapacaksınız arkadaşım? Onu da buraya mı yazacaksınız???

Ben de graifnk arkadaşım gibi "duygusal karşılıklarla" yapabilirim...
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 05-03-2010 #5
arkadaşlarıma katılıyorum hepimiz (tamamen) duygusal kişileriz logoma yardımcı olabilirmisinizD

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap