Logomu Yenilemek istiyorum

Logo Tasarımları - Logomu Yenilemek istiyorum ...

MaJesty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MaJesty

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 26-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar.sitenize nette dolasırken üye oldum..Annem ile çalıştırdığımız küçük çapta bi konfeksiyonumuz var hazır giyim satıyoruz.

hali hazırda bi kaç ay önce bi arkadaşımın çizdiği logoyu kullanıyorum ama logodan pek memnun değilim.Dükkan ismininde içinde geçtiği bi logo olsa daha iyi olur düşüncesindeyim sizinde bu konuda görüşlerinizi almak istiyorum..

logomu hem web sitesinde hem kartvizitte hem reklam tabelamda kullanmak istiyorum logonun boyutu hem kartvizitte güzell gözükmeli hemde tabelada yani boyut farkı değiştikce logo karışık olmamalı..

sizce şuan kullandığım logonun üstünde oynama yapılması mı daha iyi olur yoksa sıfırdan bi logo çizdirip yeni bi logo ile yola devam etmekmi gerekir.

suan kullandığım logo bu..

nasıl küçülteceğimi bilemedim özür dilerim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 26-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logoyu giyimle çokta alakalı bulmadım açıkçası. Yani bana bişey ifade etmedi. Giyim olduğunda çok daha yumuşak çizgiler düşünürüm ben, bunlar çok sert.
Bu mesajdan alıntı yap

MaJesty

Alt 26-03-2008 #3
Logoyu giyimle çokta alakalı bulmadım açıkçası. Yani bana bişey ifade etmedi. Giyim olduğunda çok daha yumuşak çizgiler düşünürüm ben, bunlar çok sert.
logoyu çizen arkadaş bu konuda profesyonal değildi..

yani yeni bi logo çizdirmek gerek ve giyimle alakalı daha esnek bir logo olması gerek.teşekkür ederim yorumun için.
Bu mesajdan alıntı yap
Mehmet NAS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet NAS(36)

Grafiker / Şırnak

Alt 26-03-2008 #4
z harfi olarak okudum, ama bir anlam çıkaramadım çok çizgili sanki,
iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
watanist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

watanist

Eğitimci / Konya

Alt 26-03-2008 #5
baştan saralm bence
Bu mesajdan alıntı yap

MaJesty

Alt 26-03-2008 #6
galiba dediğiniz gibi. baştan almak gerekecek..yeni sıfır bi logo yaptırmam lazım..

bu sitedeki bu işin ehli arkadaşlara logo yaptırmak istesem izlemem gereken yol nedir bilgilendirirmisiniz ?
Bu mesajdan alıntı yap
escape_lea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

escape_lea

Webmaster / Manisa

Alt 27-03-2008 #7
galiba dediğiniz gibi. baştan almak gerekecek..yeni sıfır bi logo yaptırmam lazım..

bu sitedeki bu işin ehli arkadaşlara logo yaptırmak istesem izlemem gereken yol nedir bilgilendirirmisiniz ?
Forumdaki İş Veren İlanları bölümüne istediğin özellikleri ve firma ismini , detaylarını yazarsan sana yardımcı olacak birileri çıkacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
albatros_06_ank isimli Üye şimdilik offline konumundadır

albatros_06_ank

Grafiker / Ankara

Alt 27-03-2008 #8
ARKADAŞ ESKİ LOGO DA KULLANILA BİLİR FAKAT TOPLUMUMUZ CANLI VE GÜZEL VE DOGAL RENKLERDEN OLUŞAN LOGOLARADAHA ÇOK ÖNEM VERİYOR
DAHA CANLI BİR LOGO ÇALIŞMASI BENCE İYİ OLUR AMA TABİ Kİ PHOTOSHOP TA YAPILMALI

SANA YARDIMCI OLMAMI İSTERSEN KONU İÇİNDE [COLOR="Red"]MAIL - MSN GİBİ ÖZEL İLETİŞİM BİLGİLERİ YAYINLAMAK YASAK 'YÖNETİM'[/COLOR]

e-mail adresinden yardım ederim kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 27-03-2008 #9
bence bastan yap yada yaptır meslegin ne bilmiorum ama grafierler cizdirmeni daha dogru buluyorum cünkü herkes her işi yapmaya calısırsa baskasına gerek kalmaz degilmi iyi iş cıkarmak istiosan bir ajansa basvurmalısın bunu da göze al derim
Bu mesajdan alıntı yap
onurgeckin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onurgeckin

Grafiker / İstanbul

Alt 27-03-2008 #10
sıfırdan bi şeyler yapmak daha iyi olucak gibiLogomu Yenilemek istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
logo