Logomu yorumlayabilirmisiniz ustalar

Logo Tasarımları - Logomu yorumlayabilirmisiniz ustalar Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar ben yeni açacağım internet sitem için bir logo hazırladım. Sizlerin yorumlarını bekliyorum. Zahmet olmazsa. Sitemin ismini yazmak istemedim yanlış anlaşılmasın diye (Yani reklem olmasın ):smile:...

ucakhuseyin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ucakhuseyin

Grafiker / Ankara

Alt 20-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar ben yeni açacağım internet sitem için bir logo
hazırladım. Sizlerin yorumlarını bekliyorum. Zahmet olmazsa.
Sitemin ismini yazmak istemedim yanlış anlaşılmasın diye (Yani reklem olmasın ):smile:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gulsuna isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsuna

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
logo gerçekten buğulumu yoksa resmi yüklerken problem mi oluştu?
Bu mesajdan alıntı yap
Everlost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Everlost(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2008 #3
Başkalarını bilmem ama ben bir logoda Degrade,Blur ve haddinden fazla rengi hoş bulmuyorum.Yeni bir çalışma hazırlıyabilirsiniz.Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

ucakhuseyin

Grafiker / Ankara

Alt 20-10-2008 #4
logo gerçekten buğulumu yoksa resmi yüklerken problem mi oluştu?
evet biraz buğlu nedenide logomda keskin hatların olmasını istemediğim için
biiraz buğlandırdım. birde kanat yaparken buğlanma oldu

Başkalarını bilmem ama ben bir logoda Degrade,Blur ve haddinden fazla rengi hoş bulmuyorum.Yeni bir çalışma hazırlıyabilirsiniz.Kolay gelsin...
aydınlatıcı yorumun için çok teşekkürler renk olayına benimde içim ısınmamıştı zaten farklı birşeyler düşünüyorum ama bir fikir çıkartamıyorum yorumlarınıız için çok teşekkkürler

sitemin ismi D harfi ile başladığı için uçan D yapmaya çalıştım tam olamdı galiba
tasarım konusundaki bilgi azlığından ve deneyim eksikliğinden olsa gerek

farklı bir tasarım fikriniz olursa hepsine açığım yardımlarınız için çok teşekkürler.......
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2008 #5
çok göz yorucu ve bozuk görünüyor, bence logo olarak adlandırmamalısın bu yaptığını, tasarım konusunda bilgin yok, tecrüben yok ise en azından sitende düz yazı kullanmayı dene eminim daha güzel duracaktır. tasarım tecrübesi kazanmak içinse, bol bol inceleme, deneme yanılma güzel bir seçim olacaktır, eğer ciddi düşünüyorsan, eğitim almayı ön planda tutmanı tavsiye ederim...

kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
zozz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zozz

Webmaster / Antalya

Alt 20-10-2008 #6
kombinasyon güzelde gözü yoruyor.blur u kaldır en azından gölge falan ver keskin cizgilerin altına.
Bu mesajdan alıntı yap
birsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

birsel

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2008 #7
Bir logo tasarlarken onun her yerde kullanılabileceğini düşünmelisin ve bu logoya ben bakınca hiç bir şey anlamadım. Diğer arkadaşların dediklerine ben de katılıyorum. Logo net ve daha keskin olmalı. Kendini ifade edebilmeli. Eğer kanat istiyorsan bir yuvarlak çiz. Etrafından melek kanatları ya da kuş kanadına benzer bişiy yap ordasına da D harfi koy bence ve blur yapma lütfen. Vectorel çalış derim ben.
Bu mesajdan alıntı yap

ucakhuseyin

Grafiker / Ankara

Alt 22-10-2008 #8
Bir logo tasarlarken onun her yerde kullanılabileceğini düşünmelisin ve bu logoya ben bakınca hiç bir şey anlamadım. Diğer arkadaşların dediklerine ben de katılıyorum. Logo net ve daha keskin olmalı. Kendini ifade edebilmeli. Eğer kanat istiyorsan bir yuvarlak çiz. Etrafından melek kanatları ya da kuş kanadına benzer bişiy yap ordasına da D harfi koy bence ve blur yapma lütfen. Vectorel çalış derim ben.
Değerli vaktinizi ayırıp yorum yaptığınız için tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Birsel arkadaşım evet bencede haklısınız zeten logoyu tasarlarken bir kararsızlık vardı içimde bunu sayenizde netleştirmemi, farklı yön ve yöntemlere başvurmamı sağladınız. Hepinize tekrar tekrar çok teşekkür ederim....
Bu mesajdan alıntı yap
arcya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arcya(36)

Eğitimci / İzmir

Alt 26-10-2008 #9
umarım zihninde bunun gibi birçok yaratıcı yeni fikir oluşmuştur. yeni yaptığın çalışmaları da eklersen gelişmeyi görmek isterim. eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-10-2008 #10
bu logo neden dağılmış gibi..
Bence kesin ve net çizgiler olmalı
Hiç anlaşılır değil..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags