Logomuz yenilenecek ve bitkisel çay etiketleri tasarlanacaktır. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Logomuz yenilenecek ve bitkisel çay etiketleri tasarlanacaktır. - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Logomuz yenilenecek ve bitkisel çay etiketleri tasarlanacaktır. Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Merhaba, "Botanika" markamız altında Ihlamur , ...

Logomuz yenilenecek ve bitkisel çay etiketleri tasarlanacaktır. - Türkiye Geneli
makeks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

makeks

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logomuz yenilenecek ve bitkisel çay etiketleri tasarlanacaktır.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba,

"Botanika" markamız altında Ihlamur , Adaçayı, Kış( Bağışıklığı arttırıcı - Öksürük önleyici) , Fit (Zayıflama) , Relaks (Gevşetici, anti-depresif, uyku getirici) oluşacak bir çay grubu hazırlıyoruz. Bunlar şeffaf, oturan doypak tipi zipper lı poşetlere paketlenecek kurutulmuş bitkilerdir. Poşet ebatları 13x22cm dir.

Özellikle kış çayı , form çayı ve Relaks çayda fonksiyonlarını görsel olarak anlatacak karikatüristik bir grafik çalışma düşünüyoruz, Ihlamur ve adaçayında keyif verici özellikleri yada doğal bitkisel vb özellikleri vurgulanan ilustrasyon olabilir . Etiket tebliğine göre olması gereken içeriği biz size sağlayacağız.

"Botanika" logomuz da bu ürünlere uygun biçimde yenilenecektir.

Kış çok yaklaştığından , tüm tasarım işini 7 gün içerisinde bitirmeyi planlıyoruz. Anlaştığımız ücretin %25 i işe başlarken kalanı da işin bitirildiği gün hesabınıza havale yapılacaktır.

Ücret teklifinizi , koşullarınızı ve benzer çalışmalarınızı öncelikle eposta ile bekliyoruz.

Haldun Usluer
Makeks Mak. Gida San. Tic. Ltd. Şti.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Logomuz yenilenecek ve bitkisel çay etiketleri tasarlanacaktır. - Türkiye GeneliLogomuz yenilenecek ve bitkisel çay etiketleri tasarlanacaktır. - Türkiye GeneliLogomuz yenilenecek ve bitkisel çay etiketleri tasarlanacaktır. - Türkiye GeneliLogomuz yenilenecek ve bitkisel çay etiketleri tasarlanacaktır. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

makeks

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-11-2012 #3
Bu projeyle ilgili yetkin arkadaşlara ulaştık. İlgilenen herkese teşekkür ederiz.

Haldun Usluer
Makeks Mak. Gıda San. Ltd. Şti
abdullah_38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abdullah_38

Grafiker / Kayseri

grafik tasarım ve matbaa işleri

Alt 21-12-2012 #4
mrb ben abdullah 12 yıldır grafik tasarım ve matbaa işleri ile ilgileniyorum
grafik bölümü mezunuyum bana ********* adresinde ulaşabilirsiniz

makeks

Hiç Biri / İstanbul