logonun çözünürlüğünü büyütmek

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - logonun çözünürlüğünü büyütmek ...

sesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sesil

Grafiker / İstanbul

Alt 04-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

elimde 9-12mm oranlarında bir logo var çözünürlüğü çok düşük onu bilbordda kullanılmak üzere büyütmem gerekiyor bunu nasıl yapmalıyım photoshopta mı yoksa ıllıstrator da mı çizmeliyim tekrar yardımcı olurmusunuz...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UkeLa_ChoCuK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UkeLa_ChoCuK(31)

Grafiker / Konya

Alt 04-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
elimde 9-12mm oranlarında bir logo var çözünürlüğü çok düşük onu bilbordda kullanılmak üzere büyütmem gerekiyor bunu nasıl yapmalıyım photoshopta mı yoksa ıllıstrator da mı çizmeliyim tekrar yardımcı olurmusunuz...
illustrator veya corelde vektörel olarak yeniden çizmelisiniz, veya hazır vektörel çizimini bazı sitelerden bulma imkanınız varsa işiniz dahada kolaylaşır...
Bu mesajdan alıntı yap
sesil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sesil

Grafiker / İstanbul

Alt 04-04-2011 #3
xl model 2011 in logosunu büyültücem ıllustrator de çizdim ama etek kısmındaki fırfırları oturtamıyorum güzel olmuyor nasul yapabilirim yardımcı olurmusunuz ayrıca o resimdeki kadın figürü sanırım shape elinde olan varsa yollayabilirmi lütfen

Bu mesajdan alıntı yap