Logo'ya başlamadan önce sormam gerekenler

Logo Tasarımları - Logo'ya başlamadan önce sormam gerekenler ...

Logo'ya başlamadan önce sormam gerekenler
cannurbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cannurbey(25)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 15-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir tanıdığım sayesinde bir grafik işi geldi elime ancak kurstan mezun olduğumdan beri, bu konularda profesyonel olarak bir şeyler yapamadım, bize el ile çizim yapmayı, renkleri, photoshop, freehand ve mac os x kullanmayı öğrettiler, hangi soruları sormam gerektiğini bilmiyorum. Şimdi elimde bir telefon numarası var ve nereden başlayacağım? Alo merhabaya kadar biliyorum.. :crying: bide arada tanıdık var rezil olmak var :sadsmile:, güzel insanlar o güzel engin tecrübelerinizden azıcık yol gösterebilir misiniz? çok teşekkür ederim.

sevgi ve saygı ile
Cannur.

bir saat sonra arayacağım, şans dileyin lütfen Logo'ya başlamadan önce sormam gerekenler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 15-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logo'ya başlamadan önce sormam gerekenler Kurstan mezun olduğundan bu yana profesyonel iş yapmamak kısmını kenarı bırakıp, sadece:

Cannur: Alo selam, falan falan yerden telefon numarınızı aldım, grafik işleriniz varmış, nedir nelerdir öğrenebilirmiyim?

Müşteri: A ok hatırladım, şimdi arkadaşım, böyle böyle olucak şunu yapıcaz bunu edicez...

Cannur: Tamam hallederiz, ben bu işi şu fiyata yapıyorum.

Müşteri: Ben bir arkadaşlarımla görüşeyim sana dönerim..

Cannur: Tamam, telefon bekliyorum..

Diye bir görüşme olacak. Rezil olmayı düşünme. Sadece yaptığın işi hakkıyla yap ama tasarım ücretini al. Tavsiyem budur
Bu mesajdan alıntı yap
cannurbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cannurbey(25)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 15-04-2010 #3
Çok teşekkür ederim, saolun şimdi arıyorum, iyi günler dilerim :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 15-04-2010 #4
Logo'ya başlamadan önce sormam gerekenler Kurstan mezun olduğundan bu yana profesyonel iş yapmamak kısmını kenarı bırakıp, sadece:

Cannur: Alo selam, falan falan yerden telefon numarınızı aldım, grafik işleriniz varmış, nedir nelerdir öğrenebilirmiyim?

Müşteri: A ok hatırladım, şimdi arkadaşım, böyle böyle olucak şunu yapıcaz bunu edicez...

Cannur: Tamam hallederiz, ben bu işi şu fiyata yapıyorum.

Müşteri: Ben bir arkadaşlarımla görüşeyim sana dönerim..

Cannur: Tamam, telefon bekliyorum..

Diye bir görüşme olacak. Rezil olmayı düşünme. Sadece yaptığın işi hakkıyla yap ama tasarım ücretini al. Tavsiyem budur
Güzel cevap Logo'ya başlamadan önce sormam gerekenler
Bu mesajdan alıntı yap
Cyber-Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cyber-Killer

Grafiker / Yurtdışı

Alt 15-04-2010 #5
Yapilan Bütün islere Belli Bir Fiyat Koymani Tavsiye Ederim. Bu sayede Grafikerligin Aslinda Manikanin Deyil insanin Yaptigini Müsteri Kitlesi Ögrenmis Olacaktir.Yaptigin is Sadece Seni deyil Tüm grafikerlerin Gelecegini etkiler Diye Düsünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap