Logoyu büyütme sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Logoyu büyütme sorunu ...

Logoyu büyütme sorunu
burak.34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burak.34

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Logoyu büyütme sorunu

Alt 01-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım bi logo calısması yaptım fakat boyutu kucuk bunu buyutmeye calısıyorum ama pixel tabanlı oldugu için kalite düşüyo bu arada web programlama bolumunde okuyorum lise 3 ogrencisiyim kullandıgım programlar photoshop, fireworks, dreamweaver, az derecede flash bu programlarla ne yaptıysam buyutemedım fikirlerinizi beklıyorum.. şimdiden teşekkurler..

Logoyu büyütme sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafike(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu tür logoları vectörel olarak çizersen freehand, corel, illustratör gibi böyle bir sorunun olmaz onu büyütebilmen için tekrar çizmen lazım üzgünüm.
Bu mesajdan alıntı yap
mellike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mellike

Grafiker / Antalya

Alt 01-06-2009 #3
arkadasın dedığı gıbı logolar ın vektorel çalışılması ilerde ıstenıldığı gıbı değişiklik yapılabılmesı açısından önemlıdır o yuzden corel indesing freehand kullanmanı önerırım bununla bırlıkte bu logoyu kurtarmanın tek yolu eğer uzantısı jpegse photosopa at çalışmayı pixelı buyut istedın mıktarda magic toolla seç renk renk seçecektır,tekrar üzerınden brashla aynı renk boya-olmassa bana gönder yapıyım kolay gelsın
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 01-06-2009 #4
soruyu yanlış yerde sormuşsun senin sorun genel bir soru corel başlığı altında sorulmuş yönetim düzeltir umarım soruna gelince ps de bunu düzelte bilir düyüte bilirsin ancak pixel sorunu yaşamak istemiyorsan çizmekte bir çeredir kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
burak.34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burak.34

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 02-06-2009 #5
ilgilenen arkadaslara tesekkur edıyorum bi arkadas logoyu vektorel olarak yenıden cızdı sorun hallolmus oldu hayırlı forumlar...
Bu mesajdan alıntı yap