Logoyu Photoshopa Aktarma

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Logoyu Photoshopa Aktarma ...

drps isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drps(27)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 12-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese iyi günler benim sorunum örneğin bi broşür yapıcam,ama corelde yaptığım logoyu photoshopa düzgün aktaramıyorum jpeg alınca her logoyu temizlemekde zor oluyor ben ham halindeyken adobe ilüstratör olarak kayıt ediyorum ve o şekilde photoshopa çağırıyorum ama bu seferde büyültüp küçültünce logonun pixelleri bozuluyo bunun en iyi yolu nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 12-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Corel de yaptıgınız logoyu seçinn convertleyin daha sonra export diyin..export sayfası acıldıgında uzantısını psd yapın ok dedikden sonra acılan yerde transparent backgorund u tıklayın bu sekılde psd dosyasını photoshop da rahatlıkda acabılır ve temızlemek zorunda kalmazsınız..İyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap
mac_ist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mac_ist(43)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-05-2009 #3
Benim tavsiyem AI den kopyalayıp PS ye Smart Object olarak yapıştırın. Büyütmü veya küçültmede sorun yaşamazsınız. Ayrıca düzenlemek istediğinizde tekrar AI'ye geri dönerek gerekli düzenlemeyi yapıp tekrar PS'e dönünce otomatik güncelleme yapacaktır...
Bu mesajdan alıntı yap
FRTDESIGN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

bla bla bla.

Alt 12-05-2009 #4
Corel de yaptıgınız logoyu seçinn convertleyin daha sonra export diyin..export sayfası acıldıgında uzantısını psd yapın ok dedikden sonra acılan yerde transparent backgorund u tıklayın bu sekılde psd dosyasını photoshop da rahatlıkda acabılır ve temızlemek zorunda kalmazsınız..İyi çalışmalar..
Ya böyle yaparsın.
Yada
Export Ederken Logoyu Buyuk Yaparsın jpg. değilde png. olarak kayıt edersın..
temizleme yapmanada gerek kalmaz ayıra bılırsın arkadsım Logoyu Photoshopa Aktarma kolay gelsın.

AI'le fln uğrasma hiç..:sleepy:
Bu mesajdan alıntı yap
drps isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drps(27)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 12-05-2009 #5
Hepinize teşekkür ediyorum....
Bu mesajdan alıntı yap