Lokanta Açılış El İlanı

Deneme Çalışmalar - Lokanta Açılış El İlanı ...

Lokanta Açılış El İlanı
saserdar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saserdar

Matbaacı / Tokat

Lokanta Açılış El İlanı

Alt 11-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Buyurun Taze Bitti

Lokanta Açılış El İlanı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Salamander isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Salamander

Webmaster / Ankara

Alt 11-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Grafik konusunda pek bi tecrübem ve bilgim yok ancak fikrimi söylemek istedim. Çok ciddiye almasanız da olur. Genel anlamıyla hoş bir ilan ama 2 nokta dikkatimi çekti. Öncelikle okurken "olarak ger dönüyor" kısmını "Lezzet Lokantası"ndan önce okudum. "Balıkesirli çorbacı olarak geri dönüyor" oldu. Sonradan anlamı çıkarabildim. Diğer takıldığım nokta da "ile" nin fontu oldu. Bunlar dışında gayet hoş olmuş. Elinize sağlık. Sokakta elime tutuşturulsa okurmuşum. Ama başta da söylediğim gibi profosyonel görüşten son derece uzak bir fikir benimkisi.
Bu mesajdan alıntı yap
kafka2121 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kafka2121

Yrd. Grafiker / Diyarbakır

Alt 11-05-2012 #3
güzel dikkat çekici yanlız kroki olmamış böyle anlatayım sağdaki tokay yolundan gelen kişi okları takip edecek olursa düz,geri yada gerçek yolu bulabilir tabi bunlar küçük ayrıntılar yoksa kim bakarsa baksın sola dönecegini bilir bide son bişey daha söyleyeyim hizmetinizdeyim yazısını normal yazsan bide baksan diğer yazıları öldürüyor yada en iyisi çıkarsanda olur zaten 14 mayısta açılıyor demişsin geri kalanı hoşuma gitti yemek yeme giderim böyle bir yere fazla yorumlarada takılma senin içine siniyorsa öyle yap sonuçta bizim ülkemizdede oldugu gibi en kolay iş eleştirme dayma daha iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-05-2012 #4
Herşey iyi güzel de o "olarak geri dönüyor" yazısı için yer bulamadınız mı ki o şekilde bir yerlere sığdırmaya çalıştınız? Değişik olsun diye yaptıız sanırım ama bu değişikten öte ...
Bu mesajdan alıntı yap
YuBayer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YuBayer

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-05-2012 #5
Balıkesirli Çorbacı' yı kurdele ile aynı kavise getirip biraz yukarı, Lezzet Lokantasını biraz daha kalın, "geri olarak dönüyor" yazısını, Lezzet Lokantasının altına düz olarak ayna yansıması tersten yazmayı deneyebilirsiniz... Terslik etkisi Lezzet Lokantası nı daha akılda kalıcı kılacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap

saserdar

Matbaacı / Tokat

Alt 12-05-2012 #6
tüm yorumlar için teşekkür ederim
benim içimede sinmeyen kroki ve "olarak geri dönüyor" kısmı olmuştu sizlerde belirtmişsiniz. kroki özellikle müşteri tarafından istendi ben koyma taraftarı değildim "olarak geri dönüyor" yazılış biçimine gelince farklı olsun dedim ve o an gözüme farklı göründü ama şu an bence de pek farklı olmamış sanırım. teşekkürler ilginize hepinizin.
Bu mesajdan alıntı yap
Galileo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Galileo

Ressam / İstanbul

Alt 12-05-2012 #7
Uzaktan bakınca hoş, göze hitap ediyor ama yakından hatalar belli oluyor. Gelişebilir mi? Kesinlikle. Tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap

saserdar

Matbaacı / Tokat

Alt 14-05-2012 #8
Uzaktan bakınca hoş, göze hitap ediyor ama yakından hatalar belli oluyor. Gelişebilir mi? Kesinlikle. Tebrikler.
teşekkür ederim 20-25 dk çıkan bir işti o yüzden hatalar oldu kesinlikle
Bu mesajdan alıntı yap
umutsuztasarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umutsuztasarim

Grafiker / Ankara

Alt 14-05-2012 #9
selamenderin dediğine özellikle katılıyorum, yazıların bol olduğu çalışmalarda benim görüşümce çok net ve dikkatli yapmak gerekir gibi. Çok hareketli yazı karakterlerine gerek yok bile.. burda bu işi daha iyi bilenler de doğrulayacaktır, çalışmalarda en fazla 3 farklı yazı karakteri (ki çok gerekliyse ve birbirine yakın yazı karakterleri olması daha iyi olur) kullanılması uygundur. Tabi tipografi çalışmaları müstesna... ellerinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap