lokanta logo

Logo Tasarımları - lokanta logo Sponsorlu Bağlantılar...

lokanta logo
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

lokanta logo

Alt 17-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

lokanta logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 17-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaş bu tabak ve buhar bi yerden kopya olmasın sakın hani kopya olması senin açından daha iyi yoksa çizim sıfır diyecem çünkü çok kırıkvar heö o nizam yazısını biraz oranlı çalış çok sünmüş bide paşam tabağın negatifini kullan o daha bi tok durur kanısındayım
Bu mesajdan alıntı yap

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 17-03-2008 #3
arkadaş bu tabak ve buhar bi yerden kopya olmasın sakın hani kopya olması senin açından daha iyi yoksa çizim sıfır diyecem çünkü çok kırıkvar heö o nizam yazısını biraz oranlı çalış çok sünmüş bide paşam tabağın negatifini kullan o daha bi tok durur kanısındayım
arkadaşım sagol yorumların için bu iş bana yaklaşık 2 saat önce geldi ve hataları çok fazla ama ne yazıkki bu gun bitirmem gerek bi ajansta çalışmıyorum ...yani adam akıllı bi logo araştırması yada bunun için örnekler istemiyolar bilirsiniz bana bi logo yapsana deyip yarım saat sonra gelirler buda böle bi iş bunlar bahane degil tabiki ama şuan böle bi fikir var ve bunun ustunden devam edeyimmi diye duşunuyorum eger kötü eleştiriler gelirse tabiki başka denicem cok sagol zaman ayırıp yorumladıgın için
Bu mesajdan alıntı yap

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 18-03-2008 #4
lokanta logo
Bu mesajdan alıntı yap
fukidesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fukidesign

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2008 #5
ellerine saglık ama daa ii olabilirdi e.s
Bu mesajdan alıntı yap
doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 18-03-2008 #6
biraz daha düşünürsen daha değişik şeylerin çıkacağından eminim
bence logo işi aceleye getirilmemelidir

hadi sana kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 19-03-2008 #7
Bence çalışmalar olmamış biraz daha düşünerek daha yaratıcı fikirler çıkartmalısınız.
Bu mesajdan alıntı yap

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 19-03-2008 #8
arkadaşlar hepinizin yorumları benim için önemli cok sagolun ama şuan teslim ettim bile duşunun yani duşunmeye zamanın bile olmadı okadar acele istemişlerdi ne yazıkki bu işlerde böle oluyo işte hemen istiyolar bi logo çalışması zaman istiyen bi iş ....ama piyasa tekrar sagolun
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 19-03-2008 #9
biraz daha düşünürsen daha değişik şeylerin çıkacağından eminim
bence logo işi aceleye getirilmemelidir

hadi sana kolay gelsin

+9999 dogru ama lokanta logo işte bide onu musteriye anlatabilsek
Bu mesajdan alıntı yap
TenTaTivE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TenTaTivE

Desinatör / Bursa

Alt 15-04-2008 #10
genel olarak güzel fakat boş tabaktan neden duman çıkıyorki?..boş tabaktan duman çıkması biraz tuhaf geldi bana...boş tabak yerine pişmiş bir piliç konabilir,yada yarım baş soğan ve yanına ekmekde olaya espiri katabilir...başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
lokanta, logo