Lokanta Mönü Listesi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Lokanta Mönü Listesi ...

Lokanta Mönü Listesi
kutlay006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kutlay006

Webmaster / Ankara

Lokanta Mönü Listesi

Alt 10-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kendimi geliştirmek amacı ile hazırlamaya çalıştığım mönü listesi katlanır arkalı önlü.acemi olduğum için anca iç sayfasını hazırlayabildim dış sayfa çalışmasına başlayacağım.bittiği zaman sizlerin değerli fikirlerini almak için buraya upload yapacağım şimdilik bu çalışma için yorumlarınızı bekliyorum. "acemi corel'ci"

Lokanta Mönü Listesi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicer35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer35

Webmaster / İstanbul

Alt 10-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Biraz acele bir çalışma olmuş sanırım. Resim oranlamalarında hatalar var ayrıca sol alttaki resmin kenarlarında kırılmalar olmuş.Birde değişik efektler uygulayabilirsin imajlara daha hoş görünmesi açısından.
Bu mesajdan alıntı yap

kutlay006

Webmaster / Ankara

Alt 10-09-2008 #3
Biraz acele bir çalışma olmuş sanırım. Resim oranlamalarında hatalar var ayrıca sol alttaki resmin kenarlarında kırılmalar olmuş.Birde değişik efektler uygulayabilirsin imajlara daha hoş görünmesi açısından.
evet aslında resimleri arka planlarından ayırmayı denedim PS ile resmi magnetik lasso tool aracı ile kestikten sonra ben seçmediğim halde arka planlarına beyaz sayfa atıyor.ps den anlamadığım için resimler üzerinde silgi ile oynama yaptım.yanyana sıralamak içinde paint programını kullandım o yüzden resimler dengesiz durdu.
Bu mesajdan alıntı yap

graphicer35

Webmaster / İstanbul

Alt 10-09-2008 #4
Photoshop' ta seçilen imajı arka plandan ayırmak için kesme işlemi uygulamışsın anladığım kadarıyla ve sen seçmediğin halde kestiğin imajın arka tarafı beyaz oldu sanırım.
Bunun sebebi arkaplan yani background renginin beyaz olmasıdır.Sen arka planda herhangi bir background renk görmek istemiyorsan resim transparan background üzerinde olmalıdır.

Resim olarak anlatmaya çalıştım. Umarım faydası dokunur.İmajlara tıklarsanız büyük hallerini görebilirsiniz.

Lokanta Mönü Listesi

Lokanta Mönü Listesi
Bu mesajdan alıntı yap

kutlay006

Webmaster / Ankara

Alt 10-09-2008 #5
arka planda herhangi bir background renk görmek istemiyorsan resim transparan background üzerinde olmalıdır.]
dediğin gibi yapmaya çalıştım ama halaa beyaz background çıkıyor.kestiğim resmi transparan bölümüne alıyorum save as diyerek kaydediyorum yine beyaz arkaplan ben beceremiyorum galiba bi yerlerde yanlışlık yapıyorum ama nerde
Bu mesajdan alıntı yap

graphicer35

Webmaster / İstanbul

Alt 10-09-2008 #6
Kestiğin bölümü transparan sayfaya almıyacaksın.Transparan olan sayfada resmi kesip asıl sayafaya alıcaksın.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
listesi, lokanta, mönü