Lokman Cam firmasına yapmış olduğum çalışma

Web Tasarımı - Lokman Cam firmasına yapmış olduğum çalışma ...

diablin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

diablin

Webmaster / İstanbul

Alt 10-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Üst taraf flashdır. bulutlar haraket ediyor. binanın camlarında parlama efektleri var. logo haraketli. menulerin üzerine geldiği zaman mavi alt çizgi ortaya çıkıyor. xhml ve css üzerine kodlandı. 2 gün sonra yayında. görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
cama hayat verir sizin fikrinizmi firmanın sloganımı bilemiyorum hoşuma gitmedi onun dışında görsel olarak doyurucu geldi bana eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 10-06-2009 #3
Lokman Camdaki gölgelendirme daha güzel olabilir..genel olarak hoşuma gitti emeginize saglık
Bu mesajdan alıntı yap
dubster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dubster

Webmaster / Hatay

Alt 10-06-2009 #4
bannerdeki binanın sağ üst köşesinde ufak bi sorun var , daha iyi renkler kulanabilrdnz.Elinize sağlk
Bu mesajdan alıntı yap
diablin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

diablin

Webmaster / İstanbul

Alt 11-06-2009 #5
cama hayat verir sizin fikrinizmi firmanın sloganımı bilemiyorum hoşuma gitmedi onun dışında görsel olarak doyurucu geldi bana eline sağlık..
Maalesef firmanın sloganı Lokman Cam firmasına yapmış olduğum çalışma görüşünüz için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap