lokum kutusu

Ambalaj Tasarımı - lokum kutusu ...

lokum kutusu
mfy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mfy

Grafiker / Malatya

lokum kutusu

Alt 05-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ii kötü yorumlarınızı bekliyorum bu kutulartın devamı war gelecek daha tam bitmedi sadece şimdilik yapım aşamasındadır tamamen bitince yeniden yolluyacam arkadaşlar
lokum kutusu
lokum kutusu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 05-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
istanbul grafiğini bence sarı kullanmamalısın, "Türk işi Lokum" yazısının kontürü çok kalın ve yazı karekterini değiştir derim "yüksek kalite ile üretilmiş türk lokumu" yazısını tam tur döndürme bence "yüksek kalite ile üretilmiş" üstte "türk lokumu" altta olursa daha doğru olur hilal ve yıldızı neden ters kullandın bana sorarsan hiç kullanma...kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 05-12-2007 #3
ay yıldızı kullanma derim.göze batıyor.kırmızı fon kullanman yerinde olmuş, iştah açıyor.logodaki maviyi ve tonlarını kullanabilirsin belki başka yerlerde kırmızı ile birlikte yakışır.sarı istanbul parlement mavisi olabilir mesela.sen bilirsin. eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 05-12-2007 #4
çok güzel eline sağlık öz çakıroğlu biraz ******* bir isim lokum kutusu ama oda senin suçun değildir tabilokum kutusu
Bu mesajdan alıntı yap
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 05-12-2007 #5
çok güzel eline sağlık öz çakıroğlu biraz ******* bir isim lokum kutusu ama oda senin suçun değildir tabilokum kutusu
Lütfen konuyla ilgili veya ilgisiz herhangi bir konuda yorum yaparken seviyeli bir
uslup kullanalım.

Kolay gelsin.

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap
eralp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eralp(33)

Grafiker / Ankara

Alt 05-12-2007 #6
arkadaşlar doğru tespitlerde bulunmuş. bence de ayyıldızı kullanma ve yazının konturunu incelt. bir de firma ismini biraz daha büyütebilirsin kanımca. yeri güzel ama...
Bu mesajdan alıntı yap
gülümser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gülümser

Grafiker / Kırklareli

Alt 05-12-2007 #7
türk işi lokumdaki efekt çok kalın ayrıca renkler bana pek uyumlu gelmedi belki başka renklerde dizayn daha güzel gözükebilir tatlı ye tatlı konuş ve diğer yuvarlak içindekiler güzel olmuş emeğine sağlık diyorum
Bu mesajdan alıntı yap

mfy

Grafiker / Malatya

Alt 06-12-2007 #8
arkadaşlar o hilal islam bayrağıdır bilmiyenler için açıklayayım
Bu mesajdan alıntı yap
tuhaf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuhaf

Grafiker / Ankara

Alt 06-12-2007 #9
Çok mu retro style omuş? pek bir kırmızı ayrıca... Ay yıldız fazla duruyor, onu zemine gömüp farklı bir şekilde göstermeyi başarırsan olur gibi geliyor bana... kolaylıklar
Bu mesajdan alıntı yap

mfy

Grafiker / Malatya

Alt 07-12-2007 #10
arakdaşlar bu son hali sadece bir resim kaldı onu da yerleştirecem o büyük kelebek keski olacak yani orası içi boş pencereli olacak kutunun içinin gözükmesi için onun dışında bitti tasarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
lokum, kutusu