Lokum Kutusu Tasarimim

Ambalaj Tasarımı - Lokum Kutusu Tasarimim ...

Lokum Kutusu Tasarimim
Babyboys isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Babyboys(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Lokum kutusu olarak kuşaklı bir kutu tasarımı yaptım Lokum Kutusu Tasarimim

Lokum Kutusu Tasarimim

Düşüncelerinizi merak ediyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Babyboys(37)

Grafiker / İstanbul

Buda ikinci tasarımım

Alt 20-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kuşaklı pastane kutusu olarak; kutu kırmızı ****lize olacak üstündeki koyu renkli desenler lak olacak. Kuşaktaki delikten kutunun üstündeki sarı varak görünecek. Kuşak üstündeki desenlere göre kesilecek ve desenler varak olacaktır.

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...Lokum Kutusu Tasarimim
Bu mesajdan alıntı yap
designerMUSTI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designerMUSTI

Grafiker / Bolu

Alt 20-01-2008 #3
ilk yaptığın çalışmayı begendim gayet soft ve hoş görünüyo, ama kırmızı çok parlak oldugu için biraz rahatsız edici ama oda guzel..

Ellerinize sağlık..

Başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap
melekru isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melekru(32)

Grafiker / Antalya

Alt 21-01-2008 #4
ikinci kırmızıya boğulmuş gibi duruyor. birincinin de gayet nezih bi havası var.etrafındaki silik görüntü de farklı bi güzellik katmış. sarmaşık çok şık bi görüntü veriyor yerleştirildiği yere. lokumlar da çok hoş görünüyor burdan:P

kısacası ellerinize sağlık
kolaylıklar dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
yako isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yako

Grafiker / İzmir

Alt 21-01-2008 #5
bence ikinci kirmizi olan daha iyi birinciye göre ama kirmizidaki motiflerin yüzdesini biras arttirirsan daha güzel olacaktir ve bu tarz calisma ve renklerde sari yerine ben olsam farkli bir altinyaldiz kullanirdim eline saglik
Bu mesajdan alıntı yap

Babyboys(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-01-2008 #6
İki çalışmanın birbirinden farkı şu:

1.nci çalışma alt kutu tekrenk baskı. Kuşak 4 +1 renk (kuşağın zemini) yani iş bskıyla ortaya çıkıyor.

2.nci çalışma da ise alkutu mat ****lize üzsütüne lakta desen verilmiştir. kırmızının içine %20 kadar siyah koyun asıl renk o oluyor bukadar kırmızı değil Lokum Kutusu Tasarimim
kuşakta dediğim gibi kırmızı varak baskıdır.

Bu arada hologram yaldız kullandım seyran yazısında harika oldu. Bu işler basıldı numune yaptım firmaya bakalım hangisini beğenecekler arkadaşlar değerli paylaşımlarınız için teşekkürler Lokum Kutusu Tasarimim
Bu mesajdan alıntı yap
N/A7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-04-2008 #7
birinci çalışma güzel ama kutunun bıçak izini felan görebilseydik dahada güzel olurdu almanyada satışa sunuluyor bu ürünler heralde
Bu mesajdan alıntı yap
daimakafein isimli Üye şimdilik offline konumundadır

daimakafein

Grafiker

Alt 05-04-2008 #8
Anlatılmak istenenden çok karşıdakinin ne anlayacağı gibi bi çalışma olmuş. Yani ilk tasarıma baktığımızda göze çarpan ürün ve logosu değil. Daha çok brushlara göz takılıyo. Bİraz daha sade olup ürünü ön plana çıkartabilirsin kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 05-04-2008 #9
emeğine sağlık süper olmuşLokum Kutusu Tasarimim
Bu mesajdan alıntı yap
güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 06-04-2008 #10
Lokum Kutusu Tasarimimacman1:ilk yaptıgınız çalışmada bence yazıdaki sarı ren o kırmızıya gitmemeiş birbirlerinden nefret edere gibi duruyorlar bir arada birde seyran yazısının altında küçük bişey yazıyor oda anlaşaılmıyor pek umarım pakete basılsıgında anlaşılır.. birde ilk çalışmada yazıyı ovalin içine almayın bence ve ikinci çalışmaya uyguladıgınız yazı tipini birinciyede uygulayın o desende daha hos dudur diye düşünüyorum...birinci çalışmadada uygun bir lokum resmi olsa daha güzel olur..ambalaj resimlede lokum oldugunu ifade etmiş olur..ikinci çalışmanıza gelincede o hakikaten çok hoş begenilmeycek gibi değil elinize ve düşünme gücünüze sağlık....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kutusu, lokum, lokum kutusu tasarimlari, tasarimim