Loqo Yardım

Logo Tasarımları - Loqo Yardım ...

Loqo Yardım
koeman133 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

koeman133

Öğrenci (Grafik) / Bilecik

Loqo Yardım

Alt 07-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Slm Ben 16 Yaşındayım Meslek Lisesi Seramik Ve Cam Teknolojisi Bülümü 2.Sınıf Öğrencisiyim İstediqim Bölüme Gİremedim Ve Bu Bölüme Gitmek Zorunda Kaldım Yavaş Yavaş Sevmeye Başladım Ve Grafiker Olmak İstiyorum Bana Bu Konuda Biraz Bilgi Verirseniz Seviririm

BUDA KENDİ ÇAPIMDA YAPTIGIM LOGO KÖTÜ FARKINDATIM AMA SADECE PAİNT KULLARAK YAPTIM BUNU GÖZ ÖNÜNE KOYARAK İNANILMAZ :smile:

Loqo Yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

rrkara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rrkara

Webmaster / Hatay

Alt 07-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu çizdiğini biz görmemiş olalım. Ama sen yılma, daha çok çalış, ileride logo çizeceğin günler de olacaktır. Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
alibabba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alibabba(31)

Grafiker / Aksaray

Alt 07-11-2011 #3
kardeşim paint bilindiği üzere resim yapma (ama çok basit resimler) programıdır, iyi hoş paintte bir şeyler ortaya koyuyorsun bu senin yetenekli yada istekli olduğunu gösterir lafın kısası bence aç corel yada o tarz bir programda kendini geliştir Kolay Gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

alibabba(31)

Grafiker / Aksaray

Alt 07-11-2011 #4
ayrıca paintte bir noktaya kadar gelirsin ama corel benzeri programlarda hayallerin nereye sen oraya Loqo Yardım
Bu mesajdan alıntı yap

koeman133

Alt 08-11-2011 #5
Yorumlarınız İçin Teşekürler Paint Sadece Başlangıçtı Loqo Yardım) Yanı Denemeydi Dediqiniz Programalrı Deneyecegim Tekrar Teşekürler
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 08-11-2011 #6
yaptığın logo tabi ki senin de farkında olman ile birlikte kötü.
Ama şunu itiraf edeyim PAINT programı ile yukarıdaki işi ben yapamam Loqo Yardım
Bu şu anlama geliyor; Sen paint ile ciddi bir zaman harcamışsın. Alibabba nın dediği gibi vektörel bir programa geçiş yaparsan kaliteli işler ortaya koyabilirsin.
Bu arada hangi programı kullanacağına iyi düşün ve karar ver.

Corel mi? Illustrator mü? Zira ikisini birden iyi bilmen zor.
Bu mesajdan alıntı yap

koeman133

Alt 08-11-2011 #7
Yorumun İçin Teşekürler .

alibabba Corel Dediqi İçin Corel İndirdim. Çat Pat İngilizcem Var Anlıyorum Ne İşe Yaradqını Felan.Okadarda Karışık Gelmedi Bana Loqo Yardım Paintten Birazdaha Gelişmiş Gibi Yada Ben Keşfedemedim Daha

Bu Meslekte İş Bulma İmkanı Nedir Biraz Bilgi Verebilirmisiniz ?
Bu mesajdan alıntı yap
rrkara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rrkara

Webmaster / Hatay

Alt 08-11-2011 #8
Hımmm, painte çok yakın... Sen içine gir de gör dünyayı. 20 yıldır kullanıyorum, daha tamamını keşfetmiş değilim... Sen onu çözene kadar kaç sürüm daha çıkar biliyor musun? Neyse moralini bozmayayım. Ama çare yok ya corel, ya Aİ ya da benzer bir vektörel program kullanacaksın. Çaren yok. Hadi kolay gele...
Bu mesajdan alıntı yap

alibabba(31)

Grafiker / Aksaray

Alt 08-11-2011 #9
kardeşim başkasının dediğine bakma sen sadece üzerine düş ve üzerine düşeni yap gerisi gelir dersleri takip et takıldığın yer olursa sor
Bu mesajdan alıntı yap

koeman133

Dosya16
Alt 08-11-2011 #10
Yok Abi Ne Kafaya Takıcam Bilgisayarla İçi İçeyim Çöksede Ekran Kartı Yansada Bilgisayarcıya Götürüp Yaptırmam Kendim Alırım Yaparım Loqo Yardım PC KURDUYUM Yani Loqo Yardım
Kimseni Başaramayacaıqı Bırşey Deqil Bu Program Üzerinde Çalışma,Merak,Gayret İle Yapılamayacak Hiç Birşeyin Olmayacaqını Düşünüyorum (rrkara) 20 Senedir Kullanıyorsun Ve Daha Tamamını Keşfedemediysen Söylenecek Fazla Bişi Yok.
20 Seneye Coreli Avcumun İçi Gibi Bilip Bide Üstüne Kendi Programımı Çıkarırım Loqo Yardım

alibabba Programı Dha Yeni Adam Akıllı Kullanma İmkanım Oldu Önerin İçin Teşekürler Programa 10 Üzerindden 10 Veriyorum :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları