Loreal Firmasına Hazırladığım Calısma

Afiş Tasarımı - Loreal Firmasına Hazırladığım Calısma Sponsorlu Bağlantılar...

ondery isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ondery

Grafiker / İstanbul

Alt 25-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 25-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gereksiz Photoshop efektleri uygulamışsın özellikle yazılara, bence amacına uygun bir çalışma olmamış. İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
erman33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erman33

Grafiker / Mersin

Alt 25-11-2007 #3
Ya Hocam yanlış anlama ama Bu Sitedeki Birçok kişiye lafım bu kadar büyük firmalarla çalışırken nasıl olurda Daha iyi Çalışamalr yapmazsınız yada Neden Yeteri kadr önem vermezsiniz yaptığınız çalışmalar anlamıyorum bence bu çalışma kat kat daha iyi olabilrdi (ki benim kişisel görüşüm).
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 25-11-2007 #4
bence de çok göz yoruyor,herzaman sadelik daha dikkat çekici ve hoş duruyor. çok effekt var,fırça var, ben bile afişe bakarken sayamadım. neyse,müşteri beğendiyse; ama daha sade olabilirdi. emeğine sağlık yine de.
Bu mesajdan alıntı yap
eymi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eymi(30)

Grafiker / Balıkesir

Alt 25-11-2007 #5
fazla karanlık ve o firmaya bence çok daha asil görünümlü sade bir çalışma daha iyi giderdi.Efektler çok gereksiz olmuş.Ama bi gece clubu gibi değerlendirsek güzel bir çalışma olabilir..
Bu mesajdan alıntı yap
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 25-11-2007 #6
loreal firması ağırlıklı olarak bayanlara yonelik güzellik bekım ürünleri ile tanınmış bir firma. tamam bu afişte photoshop un birçok özelliğini kullanmışsın. ben senin yerinde olsam bu efektleri ve brsh ları ayrı ayrı ders olarak burada anlatabilsen cok faydası olacak arkadaşlarımıza.

eymiy'e katılıyorum. hanımların güzelliği be onların bakımları ile ilgilenen bu firma için daha açık süt tarzında ve kahve tonlu sade bir çalışma bence daha cok dikkat cekerdi.

kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
ondery isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ondery

Grafiker / İstanbul

Alt 25-11-2007 #7
Arkadaslar yorumlarınızı okudum oncelıkle bırseyı acıklıga kavusturmak ısterımkı bu lansman partısi davet afisidir, calısmada gorduyunuz erkek de lansmanı yapılan urunun yuzudur. Her urununde bır hedef kıtlesı vardır bu calısmada hedef kıtle baz alınmıstır.

Yazılara gelınce yazılarda ınsıyatıf kullanamadım, orjinal boyutta görmediğinizide lutfen unutmayın
Bu mesajdan alıntı yap
evrenk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evrenk(41)

Grafiker / Batman

Alt 25-11-2007 #8
photoshop'taki tüm efektif uygulamaları çalışmaya katmışsın... göz yoran ve karışık bir çalışma...
loreal firmasının böyle bir çalışayı kabul edecegini sanmıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 25-11-2007 #9
Arkadaslar yorumlarınızı okudum oncelıkle bırseyı acıklıga kavusturmak ısterımkı bu lansman partısi davet afisidir, calısmada gorduyunuz erkek de lansmanı yapılan urunun yuzudur. Her urununde bır hedef kıtlesı vardır bu calısmada hedef kıtle baz alınmıstır.

Yazılara gelınce yazılarda ınsıyatıf kullanamadım, orjinal boyutta görmediğinizide lutfen unutmayın
yukarıda belirttiğiniz lansman loreal gibi dünyaca kurumsallaşmıs marka için bozulmasını onlar mı istedi? ya da şöyle söylim bu lansman için ozellikle yapılan bir değişim mi bu?

yanlış algılamadım dimi?
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 25-11-2007 #10
ne kadar brush varsa kullanılmış. çok fazla anlamsız olmuş bu afiş. sadeleştirin bence..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
loreal, firmasna, hazrladm, calsma