Lösam Derneği Bağış Broşürü

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Lösam Derneği Bağış Broşürü Sponsorlu Bağlantılar Dosyaları ufaltarak ekledim, normalde daha büyük boyuttalar. A5 kağıda yatay olarak arkalı önlü basılacak. Ön sayfa için de son bir değişiklik yapmıştım, hangisi daha güzel olur karar veremedim. ...

lutist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lutist

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 27-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dosyaları ufaltarak ekledim, normalde daha büyük boyuttalar. A5 kağıda yatay olarak arkalı önlü basılacak. Ön sayfa için de son bir değişiklik yapmıştım, hangisi daha güzel olur karar veremedim. Eleştirilerinizi bekliyorum..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kirpi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kirpi

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 27-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
görselin güzelliğiyle iş bitmiş zaten
tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap
burcuozenxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcuozenxx

Grafiker / İstanbul

Alt 27-11-2008 #3
Tebrikler sade ve güzel olmuş...
Bu mesajdan alıntı yap

lutist

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 27-11-2008 #4
üstünde siyah şerit olup olmaması konusunda kararsız kaldım. yardım ederseniz sevirim. eleştirileriniz için de teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-11-2008 #5
Görsel, verilmek istenen mesaja gerçekten çok uygun.Benim dikkatimi çeken nokta "Her Umut Filizlenmek İster" cümlesi oldu.
Yanlış anlaşılmasın maksadım eksik bir nokta bulmak değil de bu slogan ile görsel farklı anlamlar taşımakta.
Umutla filizlenmek...
Fidan umutsuzluğun içinden yeşeriyor...
Siyah şerit konusunda kaldırmanızdan tarafım.
İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 28-11-2008 #6
çok hoş bir çalışma siyah şerit konusunda bende hemfikirim emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

lutist

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 28-11-2008 #7
Görsel, verilmek istenen mesaja gerçekten çok uygun.Benim dikkatimi çeken nokta "Her Umut Filizlenmek İster" cümlesi oldu.
Yanlış anlaşılmasın maksadım eksik bir nokta bulmak değil de bu slogan ile görsel farklı anlamlar taşımakta.
Umutla filizlenmek...
Fidan umutsuzluğun içinden yeşeriyor...
Siyah şerit konusunda kaldırmanızdan tarafım.
İyi çalışmalar.
Sanırım anlatmak istediğimi özetleyebilirim. lösemi ve kan hastalıkları çok zor koşulların olduğu, zahmetli hastalıklar ve bunu yenebilmek için de bu çocukların maddi manevi desteğe ihtiyaçları var. aynı bu betonun arasından çıkmaya çalışan bitki gibi.. sonuçta onlar bir umut taşıyor... bize bu umudu beslemek düşüyor. koşulları iyileştirecek olan; bir miktar bile olsa, su serpecek kişi bizler oluyoruz. bu yüzden, zor koşullara rağmen filizlenmeye, yaşamaya çalışan bu çocukları bu bitkide temsil etmeye çalıştım. umarım anlatabilmişimdir.. eleştirileriniz için teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-11-2008 #8
Sanırım anlatmak istediğimi özetleyebilirim. lösemi ve kan hastalıkları çok zor koşulların olduğu, zahmetli hastalıklar ve bunu yenebilmek için de bu çocukların maddi manevi desteğe ihtiyaçları var. aynı bu betonun arasından çıkmaya çalışan bitki gibi.. sonuçta onlar bir umut taşıyor... bize bu umudu beslemek düşüyor. koşulları iyileştirecek olan; bir miktar bile olsa, su serpecek kişi bizler oluyoruz. bu yüzden, zor koşullara rağmen filizlenmeye, yaşamaya çalışan bu çocukları bu bitkide temsil etmeye çalıştım. umarım anlatabilmişimdir.. eleştirileriniz için teşekkürler..
Ben zaten verilmek istenen mesajla ilgili bir sorun görmedim.Sadece seçtiğiniz sloganın bu görsele uygun olmadığını dile getirdim.
Bir betonun arasından yeşermeye çalışmak ayrı bir şeydir kurumuş, çatlamış bir toprağın arasından yeşermek farklı şeydir.Çatlamış bir toprak kuraklığı, karamsarlığı vb. durumları temsil eder.
Kulladığınız görsel betondan çok bu şekilde ki bir toprak parçası durumunda.
Bu mesajdan alıntı yap
printer02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

printer02(35)

Grafiker / İzmir

Alt 28-11-2008 #9
eline saplık güzel olmuş..
ya ama benim bir problemim var 2 saattir köytür piliç in logosunu arıyorum bulamıyorum
yardımcı olabilirmisiniz?
Bu mesajdan alıntı yap

lutist

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 28-11-2008 #10
Ben zaten verilmek istenen mesajla ilgili bir sorun görmedim.Sadece seçtiğiniz sloganın bu görsele uygun olmadığını dile getirdim.
Bir betonun arasından yeşermeye çalışmak ayrı bir şeydir kurumuş, çatlamış bir toprağın arasından yeşermek farklı şeydir.Çatlamış bir toprak kuraklığı, karamsarlığı vb. durumları temsil eder.
Kulladığınız görsel betondan çok bu şekilde ki bir toprak parçası durumunda.
Anladım.. Aslında görseldeki beton ama siz diyince ben de fark ettim toprak gibi duruyor. Galiba şu an onun için yapacak bir şeyim yok. Resmi soldurmayı düşündüm ama yine toprak gibi duruyor. Sanırım yüzeyinin özelliğinden kaynaklanıyor. Yoksa kendisi aslen betondur Lösam Derneği Bağış Broşürü Umarım çoğu kişi sizin gibi algılamaz. Yerine daha güzel bir resim bulamadım. Bugün de baskıya gidecek..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bagis, brosuru, dernegi, losam