Lovies Tasarım | Freelance Yazılımcı Aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Lovies Tasarım | Freelance Yazılımcı Aranıyor - İstanbul ...

lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 26-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Lovies Tasarım | Freelance Yazılımcı Aranıyor

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Html,php,Flash(Action script) yazılımlarından birine hakim olmanız yeterli olacaktır.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Tasarımını yapmış olduğumuz ve olacağımız web arayüz konseptlerine can verecek yazılımcıya ihtiyacımız bulunmaktadır.
Müşterilerimizin isteklerini karşılayabilecek yazılım bilgisine sahip olan herkes bizim ile çalışabilecektir.
Bizim ile dışardan çalışma işine sıcak bakan yazılımcıların tek yapması gereken ilgili e-posta adreslerine bildikleri yazılım dili ile birlikte ad,soyad ve nerde iskam ettiğini bildirmesidir.

Saygılarımızla.

Lovies Tasarım Ekibi

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Lovies Tasarım | Freelance Yazılımcı Aranıyor - İstanbul - Lovies Tasarım | Freelance Yazılımcı Aranıyor - İstanbul ya da Lovies Tasarım | Freelance Yazılımcı Aranıyor - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Lovies Tasarım | Freelance Yazılımcı Aranıyor - İstanbul | Lovies Tasarım | Freelance Yazılımcı Aranıyor - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

nihavend77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihavend77

Grafiker / Düzce

Alt 06-03-2011 #3
merhaba ilanınızla ilgileniyotum
ekleyin görüşelim
fulay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fulay

Grafiker / Ankara

Alt 06-03-2011 #4
ilaniniz halen aktif ise ilgileniyorum