lpg şirketi için tanıtım katalogu

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - lpg şirketi için tanıtım katalogu ...

Alt 27-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaslar.ben meslek yüksek okulu bilg.prg.bölümü ögrencisiyim.aslında tasarıma bi ödeve başlamıştım.şimdi bir lpg sirketinden tanıtım katalogunu hazırlamak yükünü üstlendim .eger başarabilirsem ilk işim olacak.özellikle kapak tasarımında sıkıntı çekiyorum.bana önereilerinizi fikirlerinizi ve eger varsa bu alanda veya buna benzer alanlarla ilgili katalog örnekleri elinizde varsa göndermeniz çok makbule geçecek (en azından fikir vermesi açısından)yardımlarınızı bekliyorum abiler,ablalar.bu kardeşinize yardımcı olursan çok sevinecek.......en azından bu katalogada kullanabilecegim resim metin vb.dökümanları olan arkadaslar gönderebilirler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 27-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu işler öyle olmaz ama öncelikle forum kurallarını okumanız gerekiyor daha sonra konuyu nereye açtığınıza bakmanız gerekiyor, bunları da yaptıktan sonra yapmış olduğun bir çalışmayı yükleyip diğer üyelerin fikirlerini alarak sana yardımcı olamalarını isteyebilirsin, eğer oda olmadı yapazamsan ücret karşılığında birine yaptırabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 05-05-2008 #3
ama abai kusura bakma yardımcı olunurda çok özür diliyorum ama beni tnaıyan arkadaşlar bilir uzu n süredir foruma bakamıyodum yoğunluk vardıda dilenci gibi olmuş be abiler ablalar bunu hallettiğini düşünüyorum çok eski çünkü bu konu ama ilerleyen zamnlarda işin düşerse mesaj at bana yardımcı olmya çalışırım
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
icin, katalogu, lpg, tanıtım, şirketi