Lüks Malatya El İlanı Tasarımı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Lüks Malatya El İlanı Tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Öncelikle herkese merhaba..Bu ilk mesajım.. Yıllardır kendi çapımda FB Wallpaperları yapıyordum ve ufak bir reklamcıda işe başladım.. Neyse konuya dönelim Pide Fırını için el ilanı çalışmam: Buda el ...

fug1tiv3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fug1tiv3

Desinatör / Kayseri

Alt 03-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle herkese merhaba..Bu ilk mesajım.. Yıllardır kendi çapımda FB Wallpaperları yapıyordum ve ufak bir reklamcıda işe başladım..

Neyse konuya dönelim Pide Fırını için el ilanı çalışmam:

Buda el ilanına uyarlama kartvizit:

Yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bekliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

konyaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

konyaa

Hiç Biri / Konya

Alt 12-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
selam calısmalariniz süper gercekten hos olmus yanlız :wink:caktırmadan size bir sey sormak istiyorum su arka planlari bulabilcem bi yer varmı Lüks Malatya El İlanı Tasarımı :rofl:aman kımse duymasın:rofl: saka bi tarafada harbiden süper olmus basarılar dilerim
velakın merak etim bı sorun yazı sekline nasıl böyle sekill verdin cok cok güzel olmus:rofl::rofl::rofl::rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
mutti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mutti(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-07-2011 #3
öncelikli emeğine sağlık arkadaşım. Çalışma çok göz yoruyor özellikle arka plan görselin ilk baktıgımda gördüğüm gözüme çarpan arka plan. Menüde resimleri çok küçük kulanmışşın burda amaç ürünün reklamını yapmak resimler kesinlikle büyümeli eğer baskıya girecekse bazı resimlerde oynanmalı baskıda koyu çıkacaktır önemli bir konu iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 12-07-2011 #4
Lüks olduğunu baya vurgulamışsın tebrik ederim .) arka plan hoş, görsellerin o şekilde kullanılması ne kadar mantıklı onu çözemedim onun dışında Alttaki el ilanı mı yoksa bilgi amaçlı bişey mi. Lahmacunun üstüne Lahmacun yazılması ne kadar gereksiz olsa da bilgi amaçlıdır
Bu mesajdan alıntı yap
fug1tiv3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fug1tiv3

Desinatör / Kayseri

Alt 16-07-2011 #5
ismi değişmiş pide salonunun.. Yeniden yaptım onay aldı.. Baskıya zamanı var daha..
Bu mesajdan alıntı yap
yavuzcan1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yavuzcan1905

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 17-07-2011 #6
kartvizit tasarım güzel olmuş burda buyuk gozukuyo ama gerçek boyutta o yemekler sanki biraz küçük kalır gibi bence burda bile zor okunurken
Bu mesajdan alıntı yap
oreiro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oreiro

Grafiker / İstanbul

Alt 18-07-2011 #7
emeğinize sağlık güzel bir çalışma olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 18-07-2011 #8
eline sağlık acemi birisine göre başarılı bence