Lukysoft afiş çalışmam, yorumlarınız için şimdiden teşekkür arkadaşlar

Afiş Tasarımı - Lukysoft afiş çalışmam, yorumlarınız için şimdiden teşekkür arkadaşlar ...

Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yorumlarınız benim ışığım olacaktır
Bu mesajdan alıntı yap
smadj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smadj

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 13-01-2009 #3
afiş soğuk gibi geldi bana. maviden ötürü herhalde. yalnız tasarımı beğendim emeğine sağlık beyinle bağlantı güzel
Bu mesajdan alıntı yap

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2009 #4
teşekküler güzel yorumunuz için
Bu mesajdan alıntı yap

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2009 #5
[QUOTEafiş soğuk gibi geldi bana. maviden ötürü herhalde. yalnız tasarımı beğendim emeğine sağlık beyinle bağlantı güzel

buarada renklerle afişin uyum içinde olacağını düşündüğüm için böyle kullandım ama gene yoromunuzu dikkate alıcamm tekrar teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2009 #6
Çalışmanız vasat, üzgünüm... Anlatmak istediğıinizi tam olarak çalışmaya yansıtamamışsınız... Renkler can alıcı değil, çizgiler ve fontlar çok basit...

Rüzgar ALPASLAN son günlerde sizi sıkça forumda görüyorum, inanılmaz bir gayretle birşeyler yapıp yayınlıyorsunuz, hemen günün her vaktinde yayınladığınız çalışmalara rastlıyorum, çok parlak sunumlar olmasa da gayretinizi takdir ediyorum... Fakat size bir önerim olacak, birşeyler çalışıp yayınlamak için harcadığınız zamanı, buradaki dersleri uygulayarak ve takip ederek yapsanız grafik adına çok daha hızlı bir şekilde yol alacağınıza inanıyorum, yani 3 gün ders yapın 4. günde çalışın 5. günde yayınlayın... Bu şekilde ilerlerseniz çok daha iyi şeyler üreteceğinize eminim...

Bir de arada forum kurallarına gözatarsanız en azından kurallara uygun başlık açmak, flood (ardarda mesaj yazmak) yapmamak gibi maddelere dikkat etmiş olursunuz

saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2009 #7
teşekkürler yorumunuz ve oneriniz için
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-01-2009 #8
Çalışmanız vasat, üzgünüm... Anlatmak istediğıinizi tam olarak çalışmaya yansıtamamışsınız... Renkler can alıcı değil, çizgiler ve fontlar çok basit...

Rüzgar ALPASLAN son günlerde sizi sıkça forumda görüyorum, inanılmaz bir gayretle birşeyler yapıp yayınlıyorsunuz, hemen günün her vaktinde yayınladığınız çalışmalara rastlıyorum, çok parlak sunumlar olmasa da gayretinizi takdir ediyorum... Fakat size bir önerim olacak, birşeyler çalışıp yayınlamak için harcadığınız zamanı, buradaki dersleri uygulayarak ve takip ederek yapsanız grafik adına çok daha hızlı bir şekilde yol alacağınıza inanıyorum, yani 3 gün ders yapın 4. günde çalışın 5. günde yayınlayın... Bu şekilde ilerlerseniz çok daha iyi şeyler üreteceğinize eminim...

Bir de arada forum kurallarına gözatarsanız en azından kurallara uygun başlık açmak, flood (ardarda mesaj yazmak) yapmamak gibi maddelere dikkat etmiş olursunuz
saygılarımla
Yorumda bulunan arkadaşıma katılarak "luky" kelimesinin ne anlamı olduğunu sormak istiyorum.
Acaba bu kelimenin lucky(şanslı) kelimesi ile bir alakası, ortak noktası var mıdır?
Bu mesajdan alıntı yap

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2009 #9
evet var kesainlikle öyle
Bu mesajdan alıntı yap
herkan81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

herkan81

Grafiker / Ankara

Alt 13-01-2009 #10
Ben olsam işin genelinde kullanılan degradeleri kullanmaktan kıçınırdım. Sağ üzt ve sol altta kullanılan görselleri daha farklı afişe yedirmeye çalışırdım kesin çizgilerle bunların ayrılması afişi vasatlaştırıyor. Beyaz yazılarda çentikli fontlar yerine daha düz yazılar veya daha estetik fontlar kullanırsan hoş gözükebilir okunurluğuda artar. Siyah olan "luckysoft" logosu koyu olan mavi zemin üzerinde biraz boğmuş o bölgeyi... Durum budur Lukysoft afiş çalışmam, yorumlarınız için şimdiden teşekkür arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afis, arkadaslar, calismam, icin, lukysoft, simdiden, tesekkur, yorumlariniz