Lütfen Bir Sorum Olacak Bakarmısınız ? (Okul Broşürünü Hazırlamam Gerekıyor)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Lütfen Bir Sorum Olacak Bakarmısınız ? (Okul Broşürünü Hazırlamam Gerekıyor) Sponsorlu Bağlantılar İlk Olarak Herkese Gunaydın Ben Sorunum Boyutlar Şimdi Okul Broşürünü Hazırlamam Gerekıyor A4 sayfasını yarısı 4 sayfalık Bir Broşür Olacak Photoshop Kullanıyorum Boyut Olarak Ne Kulanmam Gerekıyor Ve ...

Alt 03-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk Olarak Herkese Gunaydın Lütfen Bir Sorum Olacak Bakarmısınız ? (Okul Broşürünü Hazırlamam Gerekıyor)

Ben Sorunum Boyutlar Şimdi Okul Broşürünü Hazırlamam Gerekıyor A4 sayfasını yarısı 4 sayfalık Bir Broşür Olacak Photoshop Kullanıyorum Boyut Olarak Ne Kulanmam Gerekıyor Ve hazır Broşür Şablonları Varmıdır

Şimdiden Teşşekurler ( Konuyu Yanlış Yerde Açtıysam Çok Özür Dilerim )
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 03-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben tam anlamadim ama sanirim a4 sayfasinin yarisi gibi 4 sayfa demek istediniz. eger oyleyse a5 olcusu kullanicaksiniz 148x210 A5 in olcusu.ancak sen A3e baglaman gerkiyor onu.Birde bence vektorel bir program kullanmani tavsiye ederim.en azindan yazilari kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-05-2008 #3
El Broşür leri Demi Bu Yöntemle Yapılıyor Peki Lütfen Bir Sorum Olacak Bakarmısınız ? (Okul Broşürünü Hazırlamam Gerekıyor)

El Broşürü

Burdakı Gibi Birşey Yapmak İstiyorum Açıkcası
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-05-2008 #4
simdi sanirsam isin cok daha basindasin Lütfen Bir Sorum Olacak Bakarmısınız ? (Okul Broşürünü Hazırlamam Gerekıyor) oncelikle sen calismayi yap ve baskiya gondermeden biri kontrol etse iyi olur.ve sana detaylari teknik hatalari soylemeli.evet el brosurleride boyle yapiliyor.Ama vektorel bi program kullanmalisin corel illustrator gibi bi program.pixelle calisirsan iyi sonuc alamayabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 03-05-2008 #5
Çok çalışman gerek Lütfen Bir Sorum Olacak Bakarmısınız ? (Okul Broşürünü Hazırlamam Gerekıyor) 4lü değil 3lü çalış bence ..Saygılar..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-05-2008 #6
Peki Çok Saolun Ben Ozaman Başlayım Lütfen Bir Sorum Olacak Bakarmısınız ? (Okul Broşürünü Hazırlamam Gerekıyor) 1 Ayda AncaLütfen Bir Sorum Olacak Bakarmısınız ? (Okul Broşürünü Hazırlamam Gerekıyor) Biter Lütfen Bir Sorum Olacak Bakarmısınız ? (Okul Broşürünü Hazırlamam Gerekıyor)D
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-05-2008 #7
senin gosterdigin a4 cift yonlu iki kirimli bir brosur.bende o kalip var istersen sana upload edeyim ama bende cdr ve ai formatinda istersen eps de yapabilirim.simdiden kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-05-2008 #8
Birde sizden bir ricam olacak. Lütfen üye olurken okumakla sorumlu olduğunuz kurallarımızı tekrar okuyarak gözden kaçırdığınız maddeleri kontrol ediniz.

Çünkü konu başlığını yanlış olmuş. Bu seferlik ben düzeltiyorum. Tekrarı olmaması dileğiyle... İyi forumlar...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-05-2008 #9
Evet Lütfen Çift Yönlu Broşuru Upload Ederseniz Çok sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-05-2008 #10
http://s3.dosya.cc/A4-3vouw.rar.html

buyur kardes A4 3 sayfa 2 kirimli cift yonlu brosur kesim paylari kenar olculeri disari tasirma paylari hazir.ustune rahat rahat calisabilirsin kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bakarmısınız, bir, broşürünü, gerekıyor, hazırlamam, lütfen, okul, olacak, sorum