Lütfen Photoshop, vector konusunda yardımmm !

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Lütfen Photoshop, vector konusunda yardımmm ! Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, ben bu siteye üye oldum. Photoshop'da vector çalışmaları yapmaya karar verdim . Bir kaç tane yaptım ancak istediğim gibi olmadı. Bunlardan söz etmek gerekirse mesela; Saç. Düz ...

ratz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ratz

Öğrenci (Grafik) / Bursa

ünlem

Alt 26-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, ben bu siteye üye oldum. Photoshop'da vector çalışmaları yapmaya karar verdim Lütfen Photoshop, vector konusunda yardımmm !. Bir kaç tane yaptım ancak istediğim gibi olmadı. Bunlardan söz etmek gerekirse mesela;
Saç. Düz renk değil de, daha gerçekçi bir şekilde (Kapalı Kahverengi ve Açık Kahverengi) şeklinde olmasını istiyorum. Yani karışık olması. Bunu Photoshop CS6 da nasıl yapabilirim. En kısa zamanda yardım ederseniz sevinirim Lütfen Photoshop, vector konusunda yardımmm !... **
Bu profile de cevaplarınızı gönderebilirsiniz Lütfen Photoshop, vector konusunda yardımmm !Lütfen Photoshop, vector konusunda yardımmm !
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 26-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hoş geldiniz Ve forum kurallarımızı okuyunuz.

* Bold yazmayınız

* Ayrı bir yönlendirme için link vermeyiniz.
(Link silinir, tekrarı halinde uyarı alır veya uzaklaştırılırsınız)

* Konuyu uygun alana açınız
(Vektörel alan vektörel paylaşımlar içindir. Kullandığınız programda yaşadığınız bir sorun veya sorularınız için o program ile ilgili alanı seçiniz)

* Uygun bir konu başlığı yazınız
(Acil, imdat, bir bakarmısınız vb. içerik belirtmeyen konular silinir.)
Bu mesajdan alıntı yap
ratz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ratz

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 26-03-2014 #3
Özür dilerim :/ Forumda yeniyim bir daha kine bu kurallara uyarımm Lütfen Photoshop, vector konusunda yardımmm !
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 27-03-2014 #4
Vector çalışması için, vektörel çalışmaya uygun programlarda (Adobe İllustrator, Freehand veya Corel benzeri) yapabilirsiniz. Photoshop vektörel (vector) çalışmaya ugun bir program değildir, piksel tabanlı görüntü, resim ve fotoğraf düzenleme için uygundur.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

Tags
vector