Lütfen yardım arkadaslar :S

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Lütfen yardım arkadaslar :S Sponsorlu Bağlantılar Öncelikle selamın aleyküm arkadaslar size bi sorum olucak ve bi ricam. simdi ben deneme amaclı bedava hosting veren bir siteye hazır bir index yükledim yanlız indexteki resminn birini ...

vahvahapvah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vahvahapvah

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Dosya19

Alt 05-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle selamın aleyküm arkadaslar size bi sorum olucak ve bi ricam. simdi ben deneme amaclı bedava hosting veren bir siteye hazır bir index yükledim yanlız indexteki resminn birini değiştiremiyorum. yani o kadar denemedim ama o resimdden yapamadım. ftp ye yüklediğimde olmuyor.. resimde yazı yazıyor ve arkadası transparan olucak yapamadım bir türlü indexin demosunu fontunu falan atsam yardım edicek arkadaslar varmı?

Sevgiliye Site ndex Tasarm [ Html&jQuery ] | ibrahim evrk - Gncel Html,Css,jQuery,cURL ve Php Dersleri

arkadaslar index in demosu. dosyası ve yazının fontu burada yazmaktadır.

Can & Seher buda benim deneme yaptıgım host. lütfen ortadaki şemo & ibo yazısını nasıl düzeltebiliceğim konusunda yardım edermisiniz? :S

Şimdiden tesekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

armes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

armes

Grafiker / Antalya

Alt 05-02-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
belirttiğiniz resim ftp de hangi klasörün içerisinde? o resmin bulunduğu klasöredeki resmi değiştirdiğinizden eminmisiniz?
Bu mesajdan alıntı yap

vahvahapvah

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 05-02-2014 #3
evet doğru yere attım. ama kendi yaptıgım olmuyor yanlıs yapıyorum. biri bana yapabilirmi? bedava host aldıgım sitede public_html klasörü var bütün dosyalar ona atılıyor. yani sitede o dosyaya yükleyin yazıyor. doğru yere yüklüyorum bundan eminim. ama resmi yapamadım galiba.
Bu mesajdan alıntı yap

armes

Grafiker / Antalya

Alt 05-02-2014 #4
aynı isimde kaydettiniz değil mi resmi.. cmyk olmaması lazım ayrıca özelden yazarsanız ftp ye bi bakalım
Bu mesajdan alıntı yap

vahvahapvah

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 05-02-2014 #5
özelden mesaj atıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

vahvahapvah

Öğrenci (Diğer) / Manisa

Alt 06-02-2014 #6
posta kutunuz doldu mesaj atamıyorum. Başka bir fontta olabilir. Beğendiğiniz ona benzer bir font. Tesekkkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap

armes

Grafiker / Antalya

Alt 06-02-2014 #7
Can & Seher oldu pekte güzel oldu Lütfen yardım arkadaslar :S
Bu mesajdan alıntı yap

armes

Grafiker / Antalya

Alt 06-02-2014 #8
sorun şurdan kaynaklı, siz png resim üzerine seher ve can yazmamışsınız, eski haliyle kalmış.. photoshopta açıp o yazıyı sildim ve sizin istediğiniz yazıyı yazdım png kaydedip ftp ye attım oldu.
Bu mesajdan alıntı yap