Lütfen Yardım. Bir gün önceki çalışıp kaydettiğim dosyaya ulaşmak

Psd Dosyaları - Lütfen Yardım. Bir gün önceki çalışıp kaydettiğim dosyaya ulaşmak ...

Alt 09-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Bir gün önceki çalışıp kaydettiğim bir PSD dosyam vardı ve bu dosyayı kurtarılamayacak şekilde kaybettim. Acaba PhotoShop'un Daha önce çalışılan dosyaların son halini getiren, yükleyen bi özelliği varmı ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

suleymanonline isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suleymanonline

Webmaster / İstanbul

Alt 13-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mahalesef kardeşim öle bi özelliği yok+diye biliyorum ben ama olabilirde ümidini yitirme benimde başıma çok geldiLütfen Yardım. Bir gün önceki çalışıp kaydettiğim dosyaya ulaşmak
Bu mesajdan alıntı yap
dizaynplus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizaynplus

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-07-2008 #3
En basidi ile File / Open (En son kullandıklarım'dan dene) senin son çalışmalarını orada gösteriyor. Belki aralarında vardır.
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 13-07-2008 #4
eğer dosya bilgisayar içine kaydetmişsiniz o dosya aramak çok basit. mesela başlat - çalıştır - dosya adı yazıyorsunuz. başka bir seçenek başlat - ara ...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-07-2008 #5
Arkadaşlar cevaplarınız için teşekürler. Ama ihtiyacımı karşılayamadım malesef.

Sorumu şu şekilde değiştireyim. Üzerinde çalıştığım bir .PSD vardı. Bu dosyanın en son kaydedilmeden önceki haline ulaşmak istiyorum. PhotoShop bu dosyanın bütün geçmişini saklıyormu buna ulaşabilirmiyim yani
Bu mesajdan alıntı yap
delphimaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delphimaker

Grafiker / Antalya

Alt 24-01-2009 #6
bildiğim kadarıyle Photoshopta backup olayı yok...benim bilmediğim bir özelliği yoksa kaybettin..
fikrime göre üzülerek zaman harcamak yerine hemen yeni bir tanesine başla zamandan tasarruf et...
Bu mesajdan alıntı yap
safakkayhan33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

safakkayhan33

Öğrenci (Grafik) / Mersin

Alt 24-01-2009 #7
cok zor gbi arkadasım
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bir, calisip, çalışıp, dosyaya, gun, gün, kaydettiğim, kaydettigim, lutfen, lütfen, onceki, ulasmak, ulaşmak, yardim, yardım, önceki