Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum...

Graficafe - Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum... ...

Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 16-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Biliyorum bu konu takas bölümüne açılmalıydı ama inanın zor durumdayım, bu bölüm en çok ziyaret edilen bölüm olduğu için, buraya açarsam herkes belki yardımcı olabilir bu konuda bana diye düşündüm.

Uzun süredir beni çok üzen bir durumu sizlerle paylaşmak istedim.

Maalesef ben ciddi bir mali kriz içindeyim. Ve artik tabir yerindeyse biçak kemige dayandi. Bir sürü ödemem var fakat bunlari karşılayacak durumda değilim. Böyle olunca da haciz söz konusu olacak büyük ihtimalle. Bir karar verdim.
Elimdeki mallardan bir kaç parca bir şeyi bu hafta sonu satişa cikaracagim. Satis evin arkasindaki bahçede olacak. Eger vaktiniz olur da bu satışıma gelirseniz çok sevinirim.
Satisa cikaracagimiz parcalarin toplu fotografini da ekliyorum, LÜTFEN AŞAĞIDAKİ RESMİ İNCELEYİNİZ.

Şimdiden teşşekkürler
Sevgiler

Not: Meyva suyu ve Kurupastada var.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graffi3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yaa ben bu kadar ferrariyi rüyamda bile göremem ki zaten.
Ama bunları satıcaksanız köşeyi dönersiniz :P Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum...
hatta ferrariyle dönersiniz köşeyi Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum...D :tongueout:
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 16-12-2009 #3
Bu ne şimdi yaa?

Eğer şaka ise hiç komik bi şaka değil.
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2009 #4
Yaa ben bu kadar ferrariyi rüyamda bile göremem ki zaten.
Ama bunları satıcaksanız köşeyi dönersiniz :P Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum...
hatta ferrariyle dönersiniz köşeyi Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum...D :tongueout:
beraber döneriz :artipuan: grafi3s takasa beklerim Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2009 #5
beraber döneriz :artipuan: grafi3s takasa beklerim Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum...
tamam olur. bizim pejo 405 le takas edelim isterseniz Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum...D :P
Bu mesajdan alıntı yap
hokiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hokiri

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 16-12-2009 #6
Valla iyiymis ama bu saka biraz agir olmus... Simdi insanlar size yardim amacli geliyor yani insanlarin degerli zamanini caliyorsunuz... Tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2009 #7
tamam olur. bizim pejo 405 le takas edelim isterseniz Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum...D :P
hiç sorun değil kardeşim, 405 de olur önemli olan gönnüller bir olsun :smile:
Bu mesajdan alıntı yap

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2009 #8
hiç sorun değil kardeşim, 405 de olur önemli olan gönnüller bir olsun :smile:
Tabiki önemli olan o ama haksızlık olur yaa.
ferrariye karşı döküntü, çalışmayan, mecali kalmamış bi 405 Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum...D
ferrariye hakaret olur hamde Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum... :tongueout:
Bu mesajdan alıntı yap
s_ser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

s_ser

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2009 #9
komik olduğunuzu düşünmüyorsunuz umarım Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2009 #10
Tabiki önemli olan o ama haksızlık olur yaa.
ferrariye karşı döküntü, çalışmayan, mecali kalmamış bi 405 Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum...D
ferrariye hakaret olur hamde Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum... :tongueout:
Boyaya süse gösterişe kanmamak lazım Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum... 405 deyip geçme, ferrari bile yolda kalır, önemli olan iyi bakmak, bakımları, yağsı vs. tamamsa ben 405'i 100 tane ferrariye değişmem Lütfen YARDIM Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum... 405 değip geçme, torkları sağlam :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Kapat
Şifremi Unuttum?